Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení

Webkamera Aprica

Náhledový obrázek webkamery Aprica

Aprica

Zobrazit webkameru

Koukněte online webkamerou horské letovisko Aprica a jeho okolí. Panoramatický pohled otočné webové kamery s pohledem město Aprica a Alpy.

Aprica je malebné horské letovisko nacházející se v Lombardii, severní Itálii. Toto krásné místo je obklopeno Alpami a nabízí návštěvníkům mnoho příležitostí pro zimní a letní rekreaci.

Jedním z hlavních lákadel Apricy je lyžování. Město je součástí regionu Valtellina, který je známý pro své lyžařské střediska. V zimním období se můžete těšit na sjezdovky různých obtížností, snowboarding, skialpinismus a další zimní sporty. Okolní lyžařská střediska, jako je Bormio a Livigno, jsou také snadno dostupná.

V létě se Aprica stává ideálním místem pro turistiku a horskou cyklistiku. V okolí města najdete mnoho tras a stezek, které vás provedou krásnou alpskou krajinou. Můžete také využít možnosti pro paragliding a horolezectví.

Oddálením ukazatele na mapě zobrazíte další webové kamery v okolí kamery Aprica.

     Chystáte se vyrazit do lokality Aprica? Tak to jste u nás správně :-). Na mapě naleznete webové kamery z okolí oblasti Aprica. Díky online záběrům z webových kamer Aprica a okolí můžete vyrazit ve správnou chvíli a za slunného počasí.

    Plánujete v následujících dnech dovolenou, výlet nebo služební cestu a nejste si jisti, jaké bude počasí? Podívejte se na předpověď počasí na stránkách www.yr.no - ItálieAprica a hned budete vědět, jestli ještě pár dní nepočkat. :-) Sledujte kamery z pohodlí domova a počasí Vás nepřekvapí.

    Oddálením nebo přiblížením pozice na mapě zobrazíte další webkamery v okolí. Kliknutím na "bublinu" získáte informace o kameře s možností prokliku na detail.

Webkamera Aprica na mapě

Kliknutím na odeslat, pošlete administrátorovi informaci o nefunkčnosti kamery.