Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení

Webkamera Baška Voda - Borik - pláž Nikolina

Náhledový obrázek webkamery Baška Voda - Borik - pláž Nikolina

Baška Voda - Borik - pláž Nikolina

Datum přidání: 09.03.2018
Zobrazit webkameru

Pohled webkamery na pláž  Nikolina, která je jediná pláž s modrou vlajkou na Makarské riviéře. Baška Voda - Borik, Chorvatsko

     Chystáte se vyrazit do města Baška Voda? Tak to jste u nás správně :-). Na mapě naleznete webové kamery z města Baška Voda a jeho okolí. Díky online záběrům z webových kamer města Baška Voda a jeho okolí můžete vyrazit ve správnou chvíli a za slunného počasí.

    Plánujete v následujících dnech dovolenou, výlet nebo služební cestu a nejste si jisti, jaké bude počasí? Podívejte se na předpověď počasí na stránkách www.yr.no - ChorvatskoBaška Voda a hned budete vědět, jestli ještě pár dní nepočkat. :-)

     Sledujte kamery z pohodlí domova a počasí Vás nepřekvapí.

    Oddálením nebo přiblížením pozice na mapě zobrazíte další webkamery v okolí Vámi vybrané webové kamery. Kliknutím na "bublinu" získáte informace o kameře s možností prokliku na detail.

     Víte o další kameře z města Baška Voda nebo jeho okolí? Dejte nám vědět. Přidejte ji k nám kliknutím na odkaz - přidat webkameru. Pro návrat na webové kamery z dalších obcí a měst zvolte v horním menu odkaz Chorvatsko.

Webkamera Baška Voda - Borik - pláž Nikolina na mapě

Kliknutím na odeslat, pošlete administrátorovi informaci o nefunkčnosti kamery.