Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení

Webkamera Kalwaria Zebrzydowska

Náhledový obrázek webkamery Kalwaria Zebrzydowska

Kalwaria Zebrzydowska

Zobrazit webkameru

Koukněte na město Kalwaria Zebrzydowska a jeho okolí webkamerou ONLINE.

Pohled panoramatické webové kamery v samém centru Kalwaria Zebrzydowska s výhledem na náměstí, státní silnici DK52 a kostel. Svatého Josepha. V těsné blízkosti můžete vidět svatyně Passion-Mary a Bernardine klášter na svahu mimo město.

Oddálením ukazatele na mapě zobrazíte další webové kamery v okolí kamery Kalwaria Zebrzydowska.

     Chystáte se vyrazit do města Kalwaria Zebrzydowska? Tak to jste u nás správně :-). Na mapě naleznete webové kamery z města Kalwaria Zebrzydowska a jeho okolí. Díky online záběrům z webových kamer města Kalwaria Zebrzydowska a jeho okolí můžete vyrazit ve správnou chvíli a za slunného počasí.

    Plánujete v následujících dnech dovolenou, výlet nebo služební cestu a nejste si jisti, jaké bude počasí? Podívejte se na předpověď počasí na stránkách www.yr.no - PolskoKalwaria Zebrzydowska a hned budete vědět, jestli ještě pár dní nepočkat. :-)

     Sledujte kamery z pohodlí domova a počasí Vás nepřekvapí.

    Oddálením nebo přiblížením pozice na mapě zobrazíte další webkamery v okolí Vámi vybrané webové kamery. Kliknutím na "bublinu" získáte informace o kameře s možností prokliku na detail.

     Víte o další kameře z města Kalwaria Zebrzydowska nebo jeho okolí? Dejte nám vědět. Přidejte ji k nám kliknutím na odkaz - přidat webkameru. Pro návrat na webové kamery z dalších obcí a měst zvolte v horním menu odkaz Polsko.

Webkamera Kalwaria Zebrzydowska na mapě

test text- obce spodni text

Kliknutím na odeslat, pošlete administrátorovi informaci o nefunkčnosti kamery.