Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení

Webkamera Lamu - Keňa

Náhledový obrázek webkamery Lamu - Keňa

Lamu - Keňa

Zobrazit webkameru

Koukněte na pláže v Lamu a okolí webkamerou ONLINE.

Pohled webové kamery na nádhernou pláž Shela na ostrově Lamu. Kamera míří na jihovýchod a je umístěna v hotelu Peponi. Ostrov Lamu se nachází na severním pobřeží Keni. Díky své nedostupnoti si ostrov a i hlavní město Lamu zachoval tradiční svahilskou architektu a s tím spojený i životní styl.

Užijte si i další krásná místa v Keni, navštivte další kamery: Národní park Tsavo East , Ngong Hills , Pláž di Watamu , Ostrov Chale , Pláž Diani , letiště Wilson - Nairobi

Oddálením ukazatele na mapě zobrazíte další webové kamery v okolí kamery Lamu - Keňa.

     Chystáte se vyrazit do lokality Lamu? Tak to jste u nás správně :-). Na mapě naleznete webové kamery z okolí oblasti Lamu. Díky online záběrům z webových kamer Lamu a okolí můžete vyrazit ve správnou chvíli a za slunného počasí.

    Plánujete v následujících dnech dovolenou, výlet nebo služební cestu a nejste si jisti, jaké bude počasí? Podívejte se na předpověď počasí na stránkách www.yr.no - KeňaLamu a hned budete vědět, jestli ještě pár dní nepočkat. :-) Sledujte kamery z pohodlí domova a počasí Vás nepřekvapí.

    Oddálením nebo přiblížením pozice na mapě zobrazíte další webkamery v okolí. Kliknutím na "bublinu" získáte informace o kameře s možností prokliku na detail.

Webkamera Lamu - Keňa na mapě

     Keňa (Keňská republika) se nachází ve východní Africe při pobřeží Indického oceánu. Hlavním městem je Nairobi, které leží na náhorní plošině na jihozápadě území.
     Keňa láká turisty díky svým národním parkům v savaně, které jsou plné divoké a ohrožené zvěře a díky jedněm z nejkrásnějších pláží Indického oceánu. 56 národních parků a rezervací v Keni poskytuje útočiště posledním velkým, volně žijícím šelmám, stádům slonů, bílým i černým nosorožcům. Mezi nejznámější parky patří rezervace Masai Mara či národní park Tsavo.
     Keňa se nachází v rovníkovém a monzunovém pásmu. Průměrné teploty vzduchu jsou v rozmezí od 28° - 32°C.

Kliknutím na odeslat, pošlete administrátorovi informaci o nefunkčnosti kamery.