Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení

Webkamera letiště Wilson - Keňa

Náhledový obrázek webkamery letiště Wilson - Keňa

letiště Wilson - Keňa

Zobrazit webkameru

Koukněte na letiště Wilson v Keni a jeho okolí webkamerou ONLINE.

Pohled webové kamery na Wilson Airport ležící 3km jižně od hlavního města Nairobi. Sledujte kamerou jedno z nejvytíženějších letišť ve východní a střední Africe.

Užijte si i další krásná místa v Keni, navštivte další kamery: Národní park Tsavo East , Ngong Hills , Pláž di Watamu , Ostrov Chale , Pláž Diani , Lamu

Oddálením ukazatele na mapě zobrazíte další webové kamery v okolí kamery letiště Wilson - Keňa.

     Chystáte se vyrazit do lokality Nairobi? Tak to jste u nás správně :-). Na mapě naleznete webové kamery z okolí oblasti Nairobi. Díky online záběrům z webových kamer Nairobi a okolí můžete vyrazit ve správnou chvíli a za slunného počasí.

    Plánujete v následujících dnech dovolenou, výlet nebo služební cestu a nejste si jisti, jaké bude počasí? Podívejte se na předpověď počasí na stránkách www.yr.no - KeňaNairobi a hned budete vědět, jestli ještě pár dní nepočkat. :-) Sledujte kamery z pohodlí domova a počasí Vás nepřekvapí.

    Oddálením nebo přiblížením pozice na mapě zobrazíte další webkamery v okolí. Kliknutím na "bublinu" získáte informace o kameře s možností prokliku na detail.

Webkamera letiště Wilson - Keňa na mapě

     Nairobi je hlavním a největším městem Keni ležící na okraji vrchoviny v nadmořské výšce 1700m. 

     Keňa (Keňská republika) se nachází ve východní Africe při pobřeží Indického oceánu. Hlavním městem je Nairobi, které leží na náhorní plošině na jihozápadě území.
     Keňa láká turisty díky svým národním parkům v savaně, které jsou plné divoké a ohrožené zvěře a díky jedněm z nejkrásnějších pláží Indického oceánu. 56 národních parků a rezervací v Keni poskytuje útočiště posledním velkým, volně žijícím šelmám, stádům slonů, bílým i černým nosorožcům. Mezi nejznámější parky patří rezervace Masai Mara či národní park Tsavo.
     Keňa se nachází v rovníkovém a monzunovém pásmu. Průměrné teploty vzduchu jsou v rozmezí od 28° - 32°C.

Kliknutím na odeslat, pošlete administrátorovi informaci o nefunkčnosti kamery.