Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení

Webkamera Michalovce - Náměstí Osvoboditelov

Náhledový obrázek webkamery Michalovce - Náměstí Osvoboditelov

Michalovce - Náměstí Osvoboditelov

Zobrazit webkameru

Koukněte na město Michalovce a jeho okolí webkamerou ONLINE. Webová kamera s pohledem na  Michalovce - Náměstí Osvoboditelov na Slovensku.

Michalovce jsou město na východě Slovenska, ležící v Košickém kraji. Michalovce se nachází cca 60 km východně od Košic a 30 km od ukrajinské hranice. Městem protéká řeka Laborec.

Historie Michalovců sahá až do 12. století, kdy zde existovala první osada. Město se postupně rozvíjelo a získávalo na významu. V jeho centru se nachází historické budovy a památky, které odrážejí bohatou minulost města. Jednou z dominant města Michalovce je barokně-klasicistní zámeček šlechtické rodiny Sztárayovcov.

V blízkosti města se nachází rozlehlá vodní nádrž Zemplínská Šírava, která nabízí možnost koupání, vodních sportů a relaxace na pláži. Pro milovníky přírody jsou zde mnohé turistické stezky, které vedou k malebným vodopádům, krásným vyhlídkám a přírodním rezervacím.

Mrněte na kamery a sledujte počasí, ať víte jestli je to na koupání nebo na procházku městem:-)

kamera Michalovce , webkamera Michalovce , Michalovce

Oddálením ukazatele na mapě zobrazíte další webové kamery v okolí kamery Michalovce - Náměstí Osvoboditelov.

     Chystáte se vyrazit do lokality Michalovce? Tak to jste u nás správně :-). Na mapě naleznete webové kamery z okolí oblasti Michalovce. Díky online záběrům z webových kamer Michalovce a okolí můžete vyrazit ve správnou chvíli a za slunného počasí.

    Plánujete v následujících dnech dovolenou, výlet nebo služební cestu a nejste si jisti, jaké bude počasí? Podívejte se na předpověď počasí na stránkách www.yr.no - SlovenskoMichalovce a hned budete vědět, jestli ještě pár dní nepočkat. :-) Sledujte kamery z pohodlí domova a počasí Vás nepřekvapí.

    Oddálením nebo přiblížením pozice na mapě zobrazíte další webkamery v okolí. Kliknutím na "bublinu" získáte informace o kameře s možností prokliku na detail.

Webkamera Michalovce - Náměstí Osvoboditelov na mapě

Kliknutím na odeslat, pošlete administrátorovi informaci o nefunkčnosti kamery.