Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení

Webkamera Národní park Tsavo East - Keňa

Náhledový obrázek webkamery Národní park Tsavo East - Keňa

Národní park Tsavo East - Keňa

Zobrazit webkameru

Sledujte webkamerou online Národní park Tsavo East z Voi Wildlife Lodge v Keni.

Pohled webové kamery na "vodní díru", kde můžete sledovat spoustu zvířat, která se sem často přicházejí napít. Díky kameře umístěné v národním parku Tsavo East v jihovýchodní části Keni můžete vidět zde žijící zvířata, jako jsou: afričtí sloni, leopardi, černí nosorožci, hroši, buvoli kapští, masajští lvi a masajské žirafy.

Navštivte cestou z Nairobi k pobřežním letoviskům přírodní rezervaci národní park Tsavo East a národní park Tsavo West nebo koukněte kamerou z pohodlí domova na zde žijící divoká zvířata.

 

Užijte si i další krásná místa v Keni, navštivte další kamery: Ngong Hills , Pláž di Watamu , Ostrov Chale , Pláž Diani , Lamu , letiště Wilson - Nairobi

Oddálením ukazatele na mapě zobrazíte další webové kamery v okolí kamery Národní park Tsavo East - Keňa.

     Chystáte se vyrazit do lokality Voi? Tak to jste u nás správně :-). Na mapě naleznete webové kamery z okolí oblasti Voi. Díky online záběrům z webových kamer Voi a okolí můžete vyrazit ve správnou chvíli a za slunného počasí.

    Plánujete v následujících dnech dovolenou, výlet nebo služební cestu a nejste si jisti, jaké bude počasí? Podívejte se na předpověď počasí na stránkách www.yr.no - KeňaVoi a hned budete vědět, jestli ještě pár dní nepočkat. :-) Sledujte kamery z pohodlí domova a počasí Vás nepřekvapí.

    Oddálením nebo přiblížením pozice na mapě zobrazíte další webkamery v okolí. Kliknutím na "bublinu" získáte informace o kameře s možností prokliku na detail.

Webkamera Národní park Tsavo East - Keňa na mapě

     Keňa (Keňská republika) se nachází ve východní Africe při pobřeží Indického oceánu. Hlavním městem je Nairobi, které leží na náhorní plošině na jihozápadě území.
     Keňa láká turisty díky svým národním parkům v savaně, které jsou plné divoké a ohrožené zvěře a díky jedněm z nejkrásnějších pláží Indického oceánu. 56 národních parků a rezervací v Keni poskytuje útočiště posledním velkým, volně žijícím šelmám, stádům slonů, bílým i černým nosorožcům. Mezi nejznámější parky patří rezervace Masai Mara či národní park Tsavo.
     Keňa se nachází v rovníkovém a monzunovém pásmu. Průměrné teploty vzduchu jsou v rozmezí od 28° - 32°C.

Kliknutím na odeslat, pošlete administrátorovi informaci o nefunkčnosti kamery.