Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení

Webkamera Ocean City Fishing Pier

Náhledový obrázek webkamery Ocean City Fishing Pier

Ocean City Fishing Pier

Zobrazit webkameru

     Koukněte na rybářské molo Ocean City Fishing Pier v New Jersey a jeho okolí webkamerou ONLINE. Live pohled webové kamery na rybářské molo v americkém městě New Jersey z restaurace Bob's Grill.

     Ocean City Fishing Pier je jedním z nejznámějších a nejoblíbenějších mol na východním pobřeží Spojených států. Nachází se v malebném městečku Ocean City ve státě New Jersey, a slouží jako centrum pro rybáře, turisty a milovníky oceánu.

     Toto molo, které se táhne do Atlantského oceánu na délku přes 200 metrů, je opravdovým rájem pro všechny, kteří si chtějí vychutnat rybaření. Přístup na molo je zdarma a rybářské vybavení si mohou návštěvníci půjčit přímo na molu. Je zde také možnost si zakoupit rybářskou licenci, která je povinná pro každého, kdo se chce pokusit chytit nějakou tu rybu.

     Rybářské molo se nachází hned vedle Ocean City Boardwalk, který je legendární zábavní destinací v New Jersey již více než 100 let.

Mrkněte na kamery, ať víte, jestli se jít slunit na pláž nebo vzít pruty a vyrazit rybařit na molo:-)

Ocean City - Maryland Boardwalk , Ocean City - Plim Plaza Hotel , Ocean City Fishing Pier

Oddálením ukazatele na mapě zobrazíte další webové kamery v okolí kamery Ocean City Fishing Pier.

     Chystáte se vyrazit do lokality Ocean City? Tak to jste u nás správně :-). Na mapě naleznete webové kamery z okolí oblasti Ocean City. Díky online záběrům z webových kamer Ocean City a okolí můžete vyrazit ve správnou chvíli a za slunného počasí.

    Plánujete v následujících dnech dovolenou, výlet nebo služební cestu a nejste si jisti, jaké bude počasí? Podívejte se na předpověď počasí na stránkách www.yr.no - Spojené státy americké - USAOcean City a hned budete vědět, jestli ještě pár dní nepočkat. :-) Sledujte kamery z pohodlí domova a počasí Vás nepřekvapí.

    Oddálením nebo přiblížením pozice na mapě zobrazíte další webkamery v okolí. Kliknutím na "bublinu" získáte informace o kameře s možností prokliku na detail.

Webkamera Ocean City Fishing Pier na mapě

Kliknutím na odeslat, pošlete administrátorovi informaci o nefunkčnosti kamery.