Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení

Webkamera Ostrov Chale - Keňa

Náhledový obrázek webkamery Ostrov Chale - Keňa

Ostrov Chale - Keňa

Zobrazit webkameru

Koukněte na kouzelnou pláž na ostrově Chale Island a okolí webkamerou ONLINE.

Pohled webové kamery z letoviska Indian Ocean Beach resort at The Sands v Keni na nádhernou pláž na ostrově  Chale v Indickém oceánu. Kamera nabízí jak online záběr, tak několik časosběrných snímku. Ukazuje stav teploty a rychlost větru.

Užijte si i další krásná místa v Keni, navštivte další kamery: Národní park Tsavo East , Ngong Hills , Pláž di WatamuPláž Diani , Lamu , letiště Wilson - Nairobi

Oddálením ukazatele na mapě zobrazíte další webové kamery v okolí kamery Ostrov Chale - Keňa.

     Chystáte se vyrazit do lokality Chale Island? Tak to jste u nás správně :-). Na mapě naleznete webové kamery z okolí oblasti Chale Island. Díky online záběrům z webových kamer Chale Island a okolí můžete vyrazit ve správnou chvíli a za slunného počasí.

    Plánujete v následujících dnech dovolenou, výlet nebo služební cestu a nejste si jisti, jaké bude počasí? Podívejte se na předpověď počasí na stránkách www.yr.no - KeňaChale Island a hned budete vědět, jestli ještě pár dní nepočkat. :-) Sledujte kamery z pohodlí domova a počasí Vás nepřekvapí.

    Oddálením nebo přiblížením pozice na mapě zobrazíte další webkamery v okolí. Kliknutím na "bublinu" získáte informace o kameře s možností prokliku na detail.

Webkamera Ostrov Chale - Keňa na mapě

     Ostrov Chale Island ležící v jihovýchodní Keni se nachází na severním konci Msambweni Bay v Kwale County . Ostrov je známý svými písečnými plážemi a lze zde objevit úchvatné korálové útesy.

     Keňa (Keňská republika) se nachází ve východní Africe při pobřeží Indického oceánu. Hlavním městem je Nairobi, které leží na náhorní plošině na jihozápadě území.
     Keňa láká turisty díky svým národním parkům v savaně, které jsou plné divoké a ohrožené zvěře a díky jedněm z nejkrásnějších pláží Indického oceánu. 56 národních parků a rezervací v Keni poskytuje útočiště posledním velkým, volně žijícím šelmám, stádům slonů, bílým i černým nosorožcům. Mezi nejznámější parky patří rezervace Masai Mara či národní park Tsavo.
     Keňa se nachází v rovníkovém a monzunovém pásmu. Průměrné teploty vzduchu jsou v rozmezí od 28° - 32°C.

Kliknutím na odeslat, pošlete administrátorovi informaci o nefunkčnosti kamery.