Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení

Webkamera Pláž Diani - Keňa

Náhledový obrázek webkamery Pláž Diani - Keňa

Pláž Diani - Keňa

Zobrazit webkameru

Koukněte na pláž Diani a okolí webkamerou ONLINE.

Pohled webové kamery na pláž Diani Beach, která se nachází na pobřeží Indického oceánu v Keni a patří mezi nejvýznamnější turistické oblastí v Keni. Kamera nabízí jak online záběr, tak několik časosběrných snímku. Ukazuje stav teploty a rychlost větru.

Užijte si i další krásná místa v Keni, navštivte další kamery: Národní park Tsavo East , Ngong Hills , Pláž di Watamu , Ostrov Chale , Lamu , letiště Wilson - Nairobi

Oddálením ukazatele na mapě zobrazíte další webové kamery v okolí kamery Pláž Diani - Keňa.

     Chystáte se vyrazit do lokality Ukunda? Tak to jste u nás správně :-). Na mapě naleznete webové kamery z okolí oblasti Ukunda. Díky online záběrům z webových kamer Ukunda a okolí můžete vyrazit ve správnou chvíli a za slunného počasí.

    Plánujete v následujících dnech dovolenou, výlet nebo služební cestu a nejste si jisti, jaké bude počasí? Podívejte se na předpověď počasí na stránkách www.yr.no - KeňaUkunda a hned budete vědět, jestli ještě pár dní nepočkat. :-) Sledujte kamery z pohodlí domova a počasí Vás nepřekvapí.

    Oddálením nebo přiblížením pozice na mapě zobrazíte další webkamery v okolí. Kliknutím na "bublinu" získáte informace o kameře s možností prokliku na detail.

Webkamera Pláž Diani - Keňa na mapě

     Keňa (Keňská republika) se nachází ve východní Africe při pobřeží Indického oceánu. Hlavním městem je Nairobi, které leží na náhorní plošině na jihozápadě území.
     Keňa láká turisty díky svým národním parkům v savaně, které jsou plné divoké a ohrožené zvěře a díky jedněm z nejkrásnějších pláží Indického oceánu. 56 národních parků a rezervací v Keni poskytuje útočiště posledním velkým, volně žijícím šelmám, stádům slonů, bílým i černým nosorožcům. Mezi nejznámější parky patří rezervace Masai Mara či národní park Tsavo.
     Keňa se nachází v rovníkovém a monzunovém pásmu. Průměrné teploty vzduchu jsou v rozmezí od 28° - 32°C.

Kliknutím na odeslat, pošlete administrátorovi informaci o nefunkčnosti kamery.