Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení

Webkamera Porto Alegre

Náhledový obrázek webkamery Porto Alegre

Porto Alegre

Zobrazit webkameru

Koukněte na město Porto Alegre a jeho okolí webkamerou ONLINE.

Pohled webové kamery na město Porto Alegre v brazilském státě Rio Grande do Sul. Kamera nabízí panoramatický výhled na jezero Guaíba. Sledujte nádherné západy slunce na jezerem Guaíba.

Porto Alegre ( Veselý Přístav) patří mezi největší města v Brazílii a je hlavní město spolkového státu Rio Grande do Sul v jižní části Brazílie. Ve městě se nachází velké množství důležitých univerzit, mezinárodní letiště a přístav.

Oddálením ukazatele na mapě zobrazíte další webové kamery v okolí kamery Porto Alegre.

     Chystáte se vyrazit do lokality Porto Alegre? Tak to jste u nás správně :-). Na mapě naleznete webové kamery z okolí oblasti Porto Alegre. Díky online záběrům z webových kamer Porto Alegre a okolí můžete vyrazit ve správnou chvíli a za slunného počasí.

    Plánujete v následujících dnech dovolenou, výlet nebo služební cestu a nejste si jisti, jaké bude počasí? Podívejte se na předpověď počasí na stránkách www.yr.no - BrazíliePorto Alegre a hned budete vědět, jestli ještě pár dní nepočkat. :-) Sledujte kamery z pohodlí domova a počasí Vás nepřekvapí.

    Oddálením nebo přiblížením pozice na mapě zobrazíte další webkamery v okolí. Kliknutím na "bublinu" získáte informace o kameře s možností prokliku na detail.

Webkamera Porto Alegre na mapě

Kliknutím na odeslat, pošlete administrátorovi informaci o nefunkčnosti kamery.