Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení

Webkamera Punta Cana

Náhledový obrázek webkamery Punta Cana

Punta Cana

Zobrazit webkameru

     Koukněte na letovisko Punta Cana a jeho okolí webkamerou ONLINE. Webová kamera s pohledem na pláž ve letovisku Punta Cana v Dominikánské republice. 

     Přímořské letovisko Punta Cana se nachází v nejvýchodněji položené provincii La Altagracia Dominikánské republiky na břehu Karibského moře na ostrově Hispaniola. Punta Cana nabízí několikakilometrovou nádhernou pláž Bávaro, kterou obklopují palmy.

     Hlavní předností letoviska Punta Cany jsou jeho nádherné pláže, mezi které patří Bavaro Beach, Cabeza de Toro a Macao Beach. Punta Cana je také rájem pro golfisty. Má mnoho světově proslulých golfových hřišť, která nabízejí výjimečné výhledy na moře a kvalitní golfové vybavení. Můžete si zahrát na hřištích jako Punta Espada Golf Club nebo La Cana Golf Course a zažít jedinečný golfový zážitek v tropickém prostředí.

     Můžete se vydat na výlet do národního parku Los Haitises, kde můžete obdivovat mangrovníkové lesy, jeskyně a unikátní faunu a flóru. Další nezapomenutelný zážitek je výlet na ostrov Saona, který je považován za jedno z nejkrásnějších míst v Karibiku.

     Mrkněte na kamery letoviska Punta Cana a sledujte počasí, ať víte, jestli se máte jít opalovat nebo radši navštívit delfinárium a mini zoo Manati:-)

Oddálením ukazatele na mapě zobrazíte další webové kamery v okolí kamery Punta Cana.

     Chystáte se vyrazit do lokality Punta Cana? Tak to jste u nás správně :-). Na mapě naleznete webové kamery z okolí oblasti Punta Cana. Díky online záběrům z webových kamer Punta Cana a okolí můžete vyrazit ve správnou chvíli a za slunného počasí.

    Plánujete v následujících dnech dovolenou, výlet nebo služební cestu a nejste si jisti, jaké bude počasí? Podívejte se na předpověď počasí na stránkách www.yr.no - Dominikánská republikaPunta Cana a hned budete vědět, jestli ještě pár dní nepočkat. :-) Sledujte kamery z pohodlí domova a počasí Vás nepřekvapí.

    Oddálením nebo přiblížením pozice na mapě zobrazíte další webkamery v okolí. Kliknutím na "bublinu" získáte informace o kameře s možností prokliku na detail.

Webkamera Punta Cana na mapě

Kliknutím na odeslat, pošlete administrátorovi informaci o nefunkčnosti kamery.