Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení

Webkamera Radisson Blu Dubai

Náhledový obrázek webkamery Radisson Blu Dubai

Radisson Blu Dubai

Zobrazit webkameru

     Koukněte na město Dubaj a jeho okolí webkamerou ONLINE. Překrásný pohled webkamery na Radisson Blu Dubai Deira Creek.

     Dubaj je ohromující a moderní metropole nacházející se v Spojených arabských emirátech. Svými výškovými budovami, luxusními rezorty, obchody a futuristickou architekturou si získal pověst jednoho z nejdynamičtějších a nejluxusnějších měst na světě.

    Jednou z nejznámějších ikon Dubaje je Burdž Chalífa, nejvyšší budova na světě. Tato mrakodrapová struktura dosahuje výšky více než 828 metrů a nabízí nádherné panoramatické výhledy na celé město. Návštěvníci mohou vystoupat na vyhlídkovou plošinu a obdivovat dechberoucí výhledy na městskou siluetu, Palm Jumeirah a Perský záliv.

     Další slavnou atrakcí v Dubaji je Palm Jumeirah, umělý ostrov ve tvaru palmy. Tento architektonický zázrak je domovem luxusních rezortů, jako je Atlantis The Palm, který nabízí nádherné pláže, akvárium a vodní park. Dubaj je také proslulý svými nákupními možnostmi. Město hostí několik obchodních center, jako je například Dubai Mall, který je největším nákupním centrem na světě.

    Mrkněte na kamery z Dubaje a užijte si neuvěřitelné panoramatické pohledy. Najdete v záběrech nejvyšší mrakodrap světa – Burj El Khalifa. :-)

Burj Khalifa - Dubaj , Dubai - Princess Tower , Dubaj , Dubaj - centrum , Dubaj - Sailing Club , Dubaj - Shangri-La Hotel , Radisson Blu Dubai , The Palace Downtown DubaiThe Palm Resort - Dubaj

 

 

Oddálením ukazatele na mapě zobrazíte další webové kamery v okolí kamery Radisson Blu Dubai.

     Chystáte se vyrazit do lokality Dubaj? Tak to jste u nás správně :-). Na mapě naleznete webové kamery z okolí oblasti Dubaj. Díky online záběrům z webových kamer Dubaj a okolí můžete vyrazit ve správnou chvíli a za slunného počasí.

    Plánujete v následujících dnech dovolenou, výlet nebo služební cestu a nejste si jisti, jaké bude počasí? Podívejte se na předpověď počasí na stránkách www.yr.no - Spojené arabské emirátyDubaj a hned budete vědět, jestli ještě pár dní nepočkat. :-) Sledujte kamery z pohodlí domova a počasí Vás nepřekvapí.

    Oddálením nebo přiblížením pozice na mapě zobrazíte další webkamery v okolí. Kliknutím na "bublinu" získáte informace o kameře s možností prokliku na detail.

Webkamera Radisson Blu Dubai na mapě

Kliknutím na odeslat, pošlete administrátorovi informaci o nefunkčnosti kamery.