Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení

Webkamera Šluknov město

Náhledový obrázek webkamery Šluknov město

Šluknov město

Zobrazit webkameru

Kouknětě webkamerou online na aktuální dění a stav počasí ve Šluknově. Pohled webové kamery na spodní část Náměstí Míru ve Šluknově. Snímky z webových kamer jse aktualizují po 120s

Oddálením ukazatele na mapě zobrazíte další webové kamery v okolí kamery Šluknov město.

     Chystáte se vyrazit do města ? Tak to jste u nás správně :-). Na mapě naleznete webové kamery z města  a jeho okolí. Díky online záběrům z webových kamer města  a jeho okolí můžete vyrazit ve správnou chvíli a za slunného počasí.

    Plánujete v následujících dnech dovolenou, výlet nebo služební cestu a nejste si jisti, jaké bude počasí? Podívejte se na předpověď počasí na stránkách www.yr.no - Česká republika a hned budete vědět, jestli ještě pár dní nepočkat. :-)

     Sledujte kamery z pohodlí domova a počasí Vás nepřekvapí.

    Oddálením nebo přiblížením pozice na mapě zobrazíte další webkamery v okolí Vámi vybrané webové kamery. Kliknutím na "bublinu" získáte informace o kameře s možností prokliku na detail.

     Víte o další kameře z města  nebo jeho okolí? Dejte nám vědět. Přidejte ji k nám kliknutím na odkaz - přidat webkameru. Pro návrat na webové kamery z dalších obcí a měst zvolte v horním menu odkaz Česká republika.

Webkamera Šluknov město na mapě

test text- obce spodni text

Kliknutím na odeslat, pošlete administrátorovi informaci o nefunkčnosti kamery.