Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení

Webkamera Tatralandia

Náhledový obrázek webkamery Tatralandia

Tatralandia

Zobrazit webkameru

Sledujte webkamerou vodní park Tatralandia a jeho okolí ONLINE. Přenos webových kamer z aquaparku Tatralandia s pohledem na termální bazény, Tropical paradise a areál.

Tatralandia je oblíbený vodní park, který se nachází v srdci Liptovské kotliny a nabízí nespočet zábavných aktivit pro návštěvníky všech věkových kategorií.

Historie Tatralandie sahá až do roku 2003, kdy byl vodní park otevřen ve městě Liptovský Mikuláš. Od té doby prošel mnoha rozšířeními a renovacemi, což ho činí jedním z nejmodernějších vodních parků ve střední Evropě. Tatralandia se rozkládá na ploše více než 100 000 metrů čtverečních a je rozdělena do několika zón, každá nabízející zábavu pro různé vkusy.

Pro milovníky adrenalinu je zde nabídka atrakcí jako například Hurikán, Tornado nebo Kamikadze, kde se můžete nechat unášet rychlými točivými skluzavkami, které vám zajistí nezapomenutelný zážitek. Pro ty, kteří preferují klidnější zábavu, jsou k dispozici bazény s termální vodou, kde si můžete užít relaxaci a zároveň se těšit na léčivé účinky této vody.

Jednou z hlavních atrakcí Tatralandie je tzv. Tatrapolis, což je simulátor silných vln až 3 metry vysokých, který vám umožní vyzkoušet si surfování na vodě.

Oddálením ukazatele na mapě zobrazíte další webové kamery v okolí kamery Tatralandia.

     Chystáte se vyrazit do lokality Liptovský Mikuláš? Tak to jste u nás správně :-). Na mapě naleznete webové kamery z okolí oblasti Liptovský Mikuláš. Díky online záběrům z webových kamer Liptovský Mikuláš a okolí můžete vyrazit ve správnou chvíli a za slunného počasí.

    Plánujete v následujících dnech dovolenou, výlet nebo služební cestu a nejste si jisti, jaké bude počasí? Podívejte se na předpověď počasí na stránkách www.yr.no - SlovenskoLiptovský Mikuláš a hned budete vědět, jestli ještě pár dní nepočkat. :-) Sledujte kamery z pohodlí domova a počasí Vás nepřekvapí.

    Oddálením nebo přiblížením pozice na mapě zobrazíte další webkamery v okolí. Kliknutím na "bublinu" získáte informace o kameře s možností prokliku na detail.

Webkamera Tatralandia na mapě

Kliknutím na odeslat, pošlete administrátorovi informaci o nefunkčnosti kamery.