Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení

Webkamera Thermalpark Dunajská Streda

Náhledový obrázek webkamery Thermalpark Dunajská Streda

Thermalpark Dunajská Streda

Zobrazit webkameru

Koukněte na město Dunajská Streda a jeho okolí webkamerou ONLINE.

Online pohled webové kamery z Thermalparku Dunajská Streda Nachází se zde celkem 10 bazénů (6 venkovních a 4 vnitřní), s termální i pitnou vodou, s teplotou 24 ° C - 40 ° C

Oddálením ukazatele na mapě zobrazíte další webové kamery v okolí kamery Thermalpark Dunajská Streda.

     Chystáte se vyrazit do města Dunajská Streda? Tak to jste u nás správně :-). Na mapě naleznete webové kamery z města Dunajská Streda a jeho okolí. Díky online záběrům z webových kamer města Dunajská Streda a jeho okolí můžete vyrazit ve správnou chvíli a za slunného počasí.

    Plánujete v následujících dnech dovolenou, výlet nebo služební cestu a nejste si jisti, jaké bude počasí? Podívejte se na předpověď počasí na stránkách www.yr.no - SlovenskoDunajská Streda a hned budete vědět, jestli ještě pár dní nepočkat. :-)

     Sledujte kamery z pohodlí domova a počasí Vás nepřekvapí.

    Oddálením nebo přiblížením pozice na mapě zobrazíte další webkamery v okolí Vámi vybrané webové kamery. Kliknutím na "bublinu" získáte informace o kameře s možností prokliku na detail.

     Víte o další kameře z města Dunajská Streda nebo jeho okolí? Dejte nám vědět. Přidejte ji k nám kliknutím na odkaz - přidat webkameru. Pro návrat na webové kamery z dalších obcí a měst zvolte v horním menu odkaz Slovensko.

Webkamera Thermalpark Dunajská Streda na mapě

test text- obce spodni text

Kliknutím na odeslat, pošlete administrátorovi informaci o nefunkčnosti kamery.