Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení

2 webkamery - Jižní Sinaj

     Mapa se zobrazením webových kamer v lokalitě Jižní Sinaj v Egyptě. Jižní Sinaj je nejméně osídleným egyptským guvernorátem, který se nachází na východě země v jižní části Sinajského poloostrova mezi Suezským a Akabským zálivem.
     Na severovýchodním pobřeží Sinajského poloostrova u Akabského zálivu se nachází město Dahab, které je známé jako vhodné místo pro windsurfing a potápění v korálových útesech.

     Víte o další kameře a chcete nám pomoc rozšířit seznam kamer v regionu Jižní Sinaj. Klikněte v horním menu na odkaz přidat webkameru.

     Pro návrat k webkamerám z dalších regionů zvolte v horním menu odkaz Egypt.

Výpis webkamer - Jižní Sinaj

Náhledový obrázek webkamery Dahab

Webkamera Dahab

Koukněte na pláže v letovistku Dahab a jeho okolí webkamerou ONLINE. Nádherný záběr vebkamery z pláže v Dahab v Egyptě. Jedna z nejkrásnějších plážových destinací se nachází v Egyptském letovistku Dahab. Dahab je známé svými korálovými útesy,…

Náhledový obrázek webkamery Dahab - pláž

Webkamera Dahab - pláž

Sledujte webkamerou pláže v egyptském letovisku Dahab a jeho okolí ONLINE.  Koukněte na aktuální počasí v egyptském letovisku Dahab. Pohled webové kamery na písčitou pláž v centru Harry-Hass Dahab - Windsurf & Kite Centre.     …

Kliknutím na odeslat, pošlete administrátorovi informaci o nefunkčnosti kamery.