Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení

2 webkamery - Zanzibar South & Central

     Mapa se zobrazením webových kamer v lokalitě Zanzibar South & Central - Tanzanie . Na mapě najdete online kamery s informacemi například o počasí , dopravě, jednotlivé pohledy z měst a krajiny....

     Plánujete dovolenou, krátký pobyt nebo výlet.? Sledujte kamery a díky online záběrům tak můžete ve správnou chvíli a za hezkého počasí vyrazit vstříc svým výletům a pobytům. Chystáte se jet až v příštích dnech nebo na delší pobyt a nejste si jisti, jaké bude počasí na vaši dovolené? Mrkněte na předpověď počasí www.yr.no - Tanzanie a hned budete vědět, jestli je to na koupání, lyžování nebo na výlety po horách. Když bude ošklivo, nezoufejte. Jak říkají Norové, neexistuje špatné počasí, ale jenom špatné oblečení. :-)

     Víte o další kameře a chcete nám pomoc rozšířit seznam kamer v regionu Zanzibar South & Central. Klikněte horním menu na odkaz přidat webkameru.

     Pro návrat k webkamerám z dalších regionů zvolte v horním menu odkaz Tanzanie.

Výpis webkamer - Zanzibar South & Central

Náhledový obrázek webkamery Zanzibar - White Sand Luxury

Webkamera Zanzibar - White Sand Luxury

Koukněte na město Paje a jeho okolí webkamerou ONLINE. Pohled webkamery na pláž Paje, která je součástí lázeňského letoviska Zanzibar White Sand Luxury & Spa.

Náhledový obrázek webkamery Zanzibar Kite Paradise

Webkamera Zanzibar Kite Paradise

Koukněte na město Paje a jeho okolí webkamerou ONLINE. Pohled webkamery na Paje pláž (Zanzibar). Tanzánie.

Kliknutím na odeslat, pošlete administrátorovi informaci o nefunkčnosti kamery.