Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení

2 webkamery - Paje

      Chystáte se vyrazit do města Paje? Tak to jste u nás správně :-). Na mapě naleznete webové kamery z města Paje a jeho okolí. Nespoléhejte se jen na předpověď počasí, ověřte si u nás aktuální stav na místě. Díky online záběrům z webových kamer města Paje a jeho okolí můžete vyrazit ve správnou chvíli a za slunného počasí.

    Plánujete v následujících dnech dovolenou, výlet nebo služební cestu a nejste si jisti, jaké bude počasí? Podívejte se na předpověď počasí na stránkách www.yr.no - TanzaniePaje a sledujte online kamery z pohodlí domova. Hned budete vědět, jestli ještě pár dní nepočkat. :-). Když bude ošklivo, nezoufejte. Jak říkají Norové, neexistuje špatné počasí, ale jenom špatné oblečení. :-)

    Oddálením nebo přiblížením pozice na mapě zobrazíte další webkamery v okolí Vámi vybrané webové kamery. Kliknutím na "bublinu" získáte informace o kameře s možností prokliku na detail.

     Víte o další kameře z města Paje nebo jeho okolí? Dejte nám vědět. Přidejte ji k nám kliknutím na odkaz - přidat webkameru. Pro návrat na webové kamery z dalších obcí a měst zvolte v horním menu odkaz Tanzanie.

Výpis webkamer - Paje

Náhledový obrázek webkamery Zanzibar - White Sand Luxury

Webkamera Zanzibar - White Sand Luxury

Koukněte na město Paje a jeho okolí webkamerou ONLINE. Pohled webkamery na pláž Paje, která je součástí lázeňského letoviska Zanzibar White Sand Luxury & Spa.

Náhledový obrázek webkamery Zanzibar Kite Paradise

Webkamera Zanzibar Kite Paradise

Koukněte na město Paje a jeho okolí webkamerou ONLINE. Pohled webkamery na Paje pláž (Zanzibar). Tanzánie.

Kliknutím na odeslat, pošlete administrátorovi informaci o nefunkčnosti kamery.