Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení

13 webkamer - Phuket

     Mapa se zobrazením webových kamer v lokalitě Phuket - Thajsko. Na mapě najdete online kamery s informacemi například o počasí , dopravě, jednotlivé pohledy z měst a krajiny....

     Plánujete dovolenou v Thajsku? Sledujte kamery a hned budete vědět, jestli je to na koupání u moře, návštěvu památek nebo na výlety po horách. Když bude ošklivo, nezoufejte. Jak říkají Norové, neexistuje špatné počasí, ale jenom špatné oblečení. :-)

    

     Thajské království, zkráceně Thajsko, leží v jihovýchodní Asii na poloostrově Zadní Indie, kde jeho sousedy jsou Myanmar, Laos, Kambodža a Malajsie. Hlavním městem je Bangkok, thajsky nazývaný Krung Thep. Thajsko je konstituční monarchií, kde hlavou státu je král, který je v zemi velmi oblíbený. Nejvýznamnější hory země jsou: Doi Inthanon 2 595m , Doi Pha Ham Pok 2 297m a Doi Luang 2 195m.

     Thajsko, kterému je často přezdíváno “země tisíců Buddhů”, patří mezi nejpřátelštější země světa. Je to tropický ráj, který se každoročně stává cílem řady turistů a cestovatelů. Na své si zde přijdou milovníci krásné přírody, nádherných pláží i jedinečných architektonických památek. Thajsko svým návštěvníkům nabízí od každého něco - skvělé jídlo, bohatou kulturu, nádherné pláže i rušné metropole. Proto je vyhledávaným cílem pro celoroční dovolené.

     Hlavním turistickým centrem Thajska je Bangkok, metropole plná života. Mezi hojně navštěvovaná místa však patří také města Pattaya a Chiang Mai nebo ostrovy Phuket a Koh Samui. Jedno z nejnavštěvovanějších míst Thajska, které bylo díky svému historickému a kulturnímu významu zapsáno na seznam světového dědictví UNESCO, je také město Ayutthaya. Další z thajských historických měst zapsaných na seznamu UNESCO je Sukhothai.

     V Thajsku můžete v chrámu Wat Traimit obdivovat největší zlatou sochu Buddhy na světě. Další zajímavostí je, že pivo Singha, vyráběné v Thajsku, je vařeno z českého a německého chmelu.

     Jednou z každoročně pořádaných slavností je tzv. Opičí Bufet je přizváno více než 600 opic, které si před chrámem Pra Prang Sam Yot pochutnávají na různých dobrotách, včetně ovoce a zmrzliny.

     Mezi další turistické cíle a zajímavosti Thajska patří Národní park Erawan (Erawan National Park). Jedná se o jeden z krásných thajských národních parků ležící v horské oblasti západního Thajska. Můžete zde navštívit stejnojmenný vodopád nebo pozorovat zvířecí obyvatele parku, mezi něž patří například sloni, tygři či giboni.

     Slavný a hojně navštěvovaný je také železniční most přes řeku Kwai (The Bridge on the River Kwai), souostroví Phi Phi (Phi Phi Islands) a ostrov Ko Chang. Ko Chang je druhý největší thajský ostrov a zároveň největší ostrov, který je součástí mořského národního parku Mu Ko Chang. Ostrov nabízí krásné korálové útesy plné života a neprostupnou džungli obývanou nejrůznějšími zvířecími druhy. Pokud hledáte krásné místo bez velkého turistického ruchu, je tento ostrov pro vás jako stvořený.

Výpis webkamer - Phuket

Náhledový obrázek webkamery Bangla Road - Bangla Walking Street

Webkamera Bangla Road - Bangla Walking Street

Pohled webkamery na Bangla Road - Bangla Walking Street. Thajsko.

Náhledový obrázek webkamery Kalim Beach

Webkamera Kalim Beach

Webkamera nám přibližuje pláž. Thajsko

Náhledový obrázek webkamery Karon Beach (Phuket)

Webkamera Karon Beach (Phuket)

Webkamera nám ukazuje krásnou pláž. Thajsko

Náhledový obrázek webkamery Mai Khao - most Sarasin

Webkamera Mai Khao - most Sarasin

Webkamera snímá most v Mai Khao - Sarasin Bridge. Thajsko

Náhledový obrázek webkamery Nakalay

Webkamera Nakalay

Webkamera snímá Nakalay Bay - Thavorn Beach Village Resort & Spa. Thajsko

Náhledový obrázek webkamery Panwa Beach - Sripanwa Hotel

Webkamera Panwa Beach - Sripanwa Hotel

Pohled webkamery na Panwa Beach - Sripanwa Hotel. Thajsko.

Náhledový obrázek webkamery Patong Beach  - Phuket Graceland Resort & Spa

Webkamera Patong Beach - Phuket Graceland Resort & Spa

Pohled webkamery na Patong Beach - Phuket Graceland Resort & Spa. Thajsko.

Náhledový obrázek webkamery Patong Beach (Phuket) - Baan Laimai Resort

Webkamera Patong Beach (Phuket) - Baan Laimai Resort

Pohled webkamery na Patong Beach (Phuket) - Baan Laimai Resort. Thajsko.

Kliknutím na odeslat, pošlete administrátorovi informaci o nefunkčnosti kamery.