Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení

Webkamera Phuket - pláž Karon

Náhledový obrázek webkamery Phuket - pláž Karon

Phuket - pláž Karon

Zobrazit webkameru

Koukněte na pláž ve městě Phuket webkamerou ONLINE. Sledujte kamerou aktuální počasí. Webová kamera nám ukazuje krásnou pláž Karon v Thajsku.

Pláž Karon  je jednou z nejdelších pláží na ostrově s výhledem na Andamanské moře. Během hlavní sezóny (listopad – duben) je zde velmi málo vln. Severní část pláže je pro svůj klid vynikajícím místem pro ty, kteří si chtějí pláž pro sebe.

Oddálením ukazatele na mapě zobrazíte další webové kamery v okolí kamery Phuket - pláž Karon.

     Chystáte se vyrazit do lokality Patong ? Tak to jste u nás správně :-). Na mapě naleznete webové kamery z okolí oblasti Patong . Díky online záběrům z webových kamer Patong a okolí můžete vyrazit ve správnou chvíli a za slunného počasí.

    Plánujete v následujících dnech dovolenou, výlet nebo služební cestu a nejste si jisti, jaké bude počasí? Podívejte se na předpověď počasí na stránkách www.yr.no - ThajskoPatong a hned budete vědět, jestli ještě pár dní nepočkat. :-) Sledujte kamery z pohodlí domova a počasí Vás nepřekvapí.

    Oddálením nebo přiblížením pozice na mapě zobrazíte další webkamery v okolí. Kliknutím na "bublinu" získáte informace o kameře s možností prokliku na detail.

Webkamera Phuket - pláž Karon na mapě

Kliknutím na odeslat, pošlete administrátorovi informaci o nefunkčnosti kamery.