Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení

31 webkamer - Západopomořanské vojvodství

   Mapa se zobrazením webových kamer v lokalitě Západomořanské vojvodství - Polsko. Na mapě najdete online kamery s informacemi například o počasí , dopravě, jednotlivé pohledy z měst a krajiny....

     Plánujete dovolenou v Polsku? Sledujte kamery a hned budete vědět, jestli je to na koupání u moře,  na návštěvu památek nebo na výlety po horách. Když bude ošklivo, nezoufejte. Jak říkají Norové, neexistuje špatné počasí, ale jenom špatné oblečení. :-)

     Polská republika, která sousedí s Českou republikou, patří k zemím kulturně nejbližším Česku. Dále je pak Polsko sousedem Slovenska, Německa, Ukrajiny, Běloruska, Litvy a Ruska. Hlavním městem je Varšava, která byla v roce 1944 srovnána se zemí a znovu vystavěna. Polsko je známé jako země katolíků. Ze severu má Polsko přístup k Baltskému moři. Povrch Polska je převážně rovinatý s velkým množstvím jezer.

     Na své si zde přijdou lidé, kteří vyhledávají aktivní dovolenou. Turisticky nejnavštěvovanějšími horami jsou v Polsku Vysoké Tatry, které ročně navštíví přes 3,3 milionu návštěvníků. Nejvyšší horou Tater a zároveň celého Polska jsou Rysy vysoké 2503m. Dalšími hojně navštěvovanými horami jsou Krkonoše. Pro pobyt u moře nabízí Polsko velké množství ubytování přímo u pobřeží Baltu. Pro někoho je Baltské moře studené, ale je to nejbližší moře pro turisty z Čech a jako hlavní výhoda jsou nízké ceny a písečné pláže.

     Na dovolené v Polsku si přijdou na své i milovníci kultury. Největší a nejcennější památky se dochovaly v městských střediscích se staletými tradicemi, jako jsou Krakov, Gdaňsk, Poznaň a Wroclaw. Jedním z nejdůležitějších turistických center s mnoha památkami je Krakov, který byl do 16. století hlavním městem Polského království a patří mezi 15 nejkrásnějších a nejvyhledávanějších měst v Evropě. Staré město je na seznamu památek UNESCO. Historické památky jako např. gotická katedrála, hrad Wawel nebo tržnice Sukiennica by měl navštívit každý turista, který projíždí Polskem.

     Gdaňsk leží na severu Polska u Baltického moře a jedná se o druhý největší přístav v Polsku s největším cihlovým církevním chrámem na světě. Na jihovýchod od města se nachází hrad Malbork (13 – 15. století). Jedná se o jednu z největších gotických pevností na světě a je tudíž také častým cílem turistů. Další známé město Poznaň je romantické město zamilovaných s mnoha barokními a renesančními architektonickými památkami.

     Na dovolené byste neměli zapomenout na Vratislav, kterou navštíví ročně tři miliony turistů a jejichž počet se zvyšuje i díky zvláštní turistické atrakci v podobě malých, kovových trpaslíků, kterým se zde říká Krasnale. V ulicích centra jich můžete vidět několik set.

     Čenstochová je v Polsku za hlavní duchovní centrum katolíků a současně je to jedno z nejvýznamnějších poutních míst Evropy.

      Polsko je země, která má co nabídnout pro prožití nádherné dovolené – úžasná města, historické památky, vysoké hory, moře, špičkové termály, možnost dovolené na hausbótu a pro děti zábavné parky. K tomu přijatelné ceny a také to, že Poláci mají Čechy upřímně rádi.

Výpis webkamer - Západopomořanské vojvodství

Náhledový obrázek webkamery Chłopy

Webkamera Chłopy

Koukněte na město Chłopy a jeho okolí webkamerou ONLINE. Online pohled panoramatické webové kamery s výhledem na pláž a rybářský přístav v polském městě Chłopy.

Náhledový obrázek webkamery Darłowo

Webkamera Darłowo

Koukněte na město Darłowo a jeho okolí webkamerou ONLINE. Záběry webkamery na pobřeží z hotelu Apollo. Polsko.

Náhledový obrázek webkamery Darłowo - maják

Webkamera Darłowo - maják

Koukněte na město Darłowo a jeho okolí webkamerou ONLINE. Online pohled panoramatické webové kamery s výhledem na maják ve východní části u ústí řeky Wieprza v polském městě Darłowo.

Náhledový obrázek webkamery Darłowo - náměstí

Webkamera Darłowo - náměstí

Koukněte na město Darłowo a jeho okolí webkamerou ONLINE. Online pohled panoramatické webové kamery s výhledem na náměstí Kościuszki s radnicí a gotickým kostelem Panny Marie v polském městě

Náhledový obrázek webkamery Dziwnów

Webkamera Dziwnów

Koukněte na město Dziwnów a jeho okolí webkamerou ONLINE. Záběry webkamery na pláže u Baltského moře v Polsku.

Náhledový obrázek webkamery Dziwnów - pláž

Webkamera Dziwnów - pláž

Koukněte na město Dziwnów a jeho okolí webkamerou ONLINE. Online pohled webové kamery s výhledem na pláž v polském městě Dziwnów.

Náhledový obrázek webkamery Dziwnów - přístav

Webkamera Dziwnów - přístav

Koukněte na město Dziwnów a jeho okolí webkamerou ONLINE. Online pohled webové kamery s výhledem na přístav v polském městě Dziwnów.

Náhledový obrázek webkamery Dźwirzyno

Webkamera Dźwirzyno

Koukněte na město Dźwirzyno a jeho okolí webkamerou ONLINE. Online pohled rotující webové kamery s výhledem  na pláž a vstup do přístavu v polském městě Dźwirzyno.

Kliknutím na odeslat, pošlete administrátorovi informaci o nefunkčnosti kamery.