Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení

2 webkamery - Świnoujście

      Chystáte se vyrazit do města Świnoujście? Tak to jste u nás správně :-). Na mapě naleznete webové kamery z města Świnoujście a jeho okolí. Nespoléhejte se jen na předpověď počasí, ověřte si u nás aktuální stav na místě. Díky online záběrům z webových kamer města Świnoujście a jeho okolí můžete vyrazit ve správnou chvíli a za slunného počasí.

    Plánujete v následujících dnech dovolenou, výlet nebo služební cestu a nejste si jisti, jaké bude počasí? Podívejte se na předpověď počasí na stránkách www.yr.no - PolskoŚwinoujście a sledujte online kamery z pohodlí domova. Hned budete vědět, jestli ještě pár dní nepočkat. :-). Když bude ošklivo, nezoufejte. Jak říkají Norové, neexistuje špatné počasí, ale jenom špatné oblečení. :-)

    Oddálením nebo přiblížením pozice na mapě zobrazíte další webkamery v okolí Vámi vybrané webové kamery. Kliknutím na "bublinu" získáte informace o kameře s možností prokliku na detail.

     Víte o další kameře z města Świnoujście nebo jeho okolí? Dejte nám vědět. Přidejte ji k nám kliknutím na odkaz - přidat webkameru. Pro návrat na webové kamery z dalších obcí a měst zvolte v horním menu odkaz Polsko.

Výpis webkamer - Świnoujście

Náhledový obrázek webkamery Svinoústí - panorama

Webkamera Svinoústí - panorama

Koukněte na město Świnoujście a jeho okolí webkamerou ONLINE. Online pohled webové kamery s výhledem na městskou pláž ve Świnoujście. Na východní straně je vstup do přístavu. Na západní straně je výhled na německou pláž Ahlbeck a Heringsdorf.

Náhledový obrázek webkamery Svinoústí - pláž

Webkamera Svinoústí - pláž

Koukněte na město Świnoujście a jeho okolí webkamerou ONLINE. Online pohled webové kamery na pláž. V dálce jsou vidět trajekty do Švédska, lodě, kontejnerové lodě, plachetnice vstupující do přístavů Štětín a Świnoujście.

Kliknutím na odeslat, pošlete administrátorovi informaci o nefunkčnosti kamery.