Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení

2 webkamery - Schaffhausen

     Mapa se zobrazením webových kamer v lokalitě Schaffhausen - Švýcarsko . Na mapě najdete online kamery s informacemi například o počasí , dopravě, jednotlivé pohledy z měst a krajiny....

     Plánujete dovolenou, krátký pobyt nebo výlet.? Sledujte kamery a díky online záběrům tak můžete ve správnou chvíli a za hezkého počasí vyrazit vstříc svým výletům a pobytům. Chystáte se jet až v příštích dnech nebo na delší pobyt a nejste si jisti, jaké bude počasí na vaši dovolené? Mrkněte na předpověď počasí www.yr.no - Švýcarsko a hned budete vědět, jestli je to na koupání, lyžování nebo na výlety po horách. Když bude ošklivo, nezoufejte. Jak říkají Norové, neexistuje špatné počasí, ale jenom špatné oblečení. :-)

     Víte o další kameře a chcete nám pomoc rozšířit seznam kamer v regionu Schaffhausen. Klikněte horním menu na odkaz přidat webkameru.

     Pro návrat k webkamerám z dalších regionů zvolte v horním menu odkaz Švýcarsko.

Výpis webkamer - Schaffhausen

Náhledový obrázek webkamery Merishausen

Webkamera Merishausen

Koukněte na město Merishausen a jeho okolí webkamerou ONLINE. Záběry webkamery na přírodu v okolí Merishausen. Švýcarsko.  

Náhledový obrázek webkamery Schaffhausen - Vordergasse

Webkamera Schaffhausen - Vordergasse

Koukněte na město Schaffhausen a jeho okolí webkamerou ONLINE. Záběry webkamery ze Schaffhausenu s výhledem na Vordergasse. Švýcarsko.  

Kliknutím na odeslat, pošlete administrátorovi informaci o nefunkčnosti kamery.