Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení

2 webkamery - Zug

     Mapa se zobrazením webových kamer v lokalitě Zug - Švýcarsko. Na mapě najdete online kamery s informacemi například o počasí , dopravě, jednotlivé pohledy z měst a krajiny....

     Plánujete dovolenou, krátký pobyt nebo výlet.? Sledujte kamery a díky online záběrům tak můžete ve správnou chvíli a za hezkého počasí vyrazit vstříc svým výletům a pobytům. Chystáte se jet až v příštích dnech nebo na delší pobyt a nejste si jisti, jaké bude počasí na vaši dovolené? Mrkněte na předpověď počasí www.yr.no - Švýcarsko a hned budete vědět, jestli je to na koupání, lyžování nebo na výlety po horách. Když bude ošklivo, nezoufejte. Jak říkají Norové, neexistuje špatné počasí, ale jenom špatné oblečení. :-)

     Víte o další kameře a chcete nám pomoc rozšířit seznam kamer v regionu Zug s aktuálním počtem webkamer - 2. Klikněte horním menu na odkaz přidat webkameru.

     Pro návrat k webkamerám z dalších regionů zvolte v horním menu odkaz Švýcarsko.

Výpis webkamer - Zug

Náhledový obrázek webkamery Risch

Webkamera Risch

Koukněte na město Risch a jeho okolí webkamerou ONLINE. Pohled webkamery na kruhový objezd u čerpací stanice Coop. Švýcarsko.

Náhledový obrázek webkamery Zug - Kolinplatz

Webkamera Zug - Kolinplatz

Koukněte na město Zug a jeho okolí webkamerou ONLINE. Hotel Ochsen nabízí výhled webkamery na Kolinplatz ve městě Zug. Švýcarsko.

Kliknutím na odeslat, pošlete administrátorovi informaci o nefunkčnosti kamery.