Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení

168 webkamer - Anglie

     Mapa se zobrazením webových kamer v Anglii. Na mapě najdete online kamery s informacemi například o počasí, dopravě, jednotlivé pohledy z měst a krajiny....

     Plánujete dovolenou v Anglii? Sledujte kamery a hned budete vědět, jestli je to na koupání u moře, návštěvu památek nebo na výlety po horách. Když bude ošklivo, nezoufejte. Jak říkají Norové, neexistuje špatné počasí, ale jenom špatné oblečení. :-)

 

     Spojené království Velké Británie a Severního Irska, často zkracované jako Velká Británie nebo Spojené království či Británie, je ostrovní stát rozkládající se v severozápadní Evropě, oddělený od kontinentu průlivem La Manche (Anglickým kanálem) a Severním mořem. Velká Británie představuje unii historických zemí: Anglie, Skotska a Walesu a Severního Irska. K Velké Británii náleží zámořská území, k těm nejznámějším patří Gibraltar, Falklandy, Kajmanské ostrovy, Bermudy, Monserrat a ostrov Svaté Heleny.

     Největší turistickou atrakcí ve Velké Británii je hlavní město Londýn se svými památkami jako Tower Bridge či Westminsterský a Buckinghamský palác, který je oficiálním sídlem britské královské rodiny v Londýně. Symbol Londýna a celé Anglie se stal Big Ben. Jedná se o nejnavštěvovanější hodiny na světě. V Londýně je známé letiště Heathrow. Toto velkoměsto by měl každý alespoň jednou za život navštívit.

     Fotbaloví fanoušci se zase sjíždějí do Manchesteru. Městy vzdělanosti jsou univerzitní města Oxford a Cambridge. Za návštěvu stojí také drsná Skotská vysočina na severu ostrova, ve které leží Ben Nevis, nejvyšší hora Spojeného království. Jedná se o jeden z nejkrásnějších a nejrozmanitějších kusů země a zcela jistě stojí za návštěvu. Ve Skotsku objevíte nespočet jezer, včetně záhadami opředeného jezera Loch Ness. K hlavním turistickým magnetům patří magický kruh menhirů ve Stonhenge nedaleko jihoanglického města Salisbury. Menhiry jsou neznámější megalitickou památkou na celém světě. O návštěvu Stonehenge je takový zájem, že si návštěvníci musí koupit vstupenku několik dní předem, aby měli jistotu, že se dostanou dovnitř.

     Anglie je také kolébkou ragby, skupiny Beatles, detektivy Sherlocka Holmese a spisovatele Williama Shakespeara. Další turistickou atrakcí je v Anglii právě Stratford upon Avon - místo narození Williama Shakespearea, kde lze spatřit jeho rodný dům a je možno případně navštívit jeho muzeum.

     Zvláštností Anglie, která turisty vždy překvapí je pivo bez pěny, ocet na hranolkách, všudypřítomný čaj s mlékem a octové brambůrky. Zajímavostí také je, že každý občan, který se dožije 100 let, dostane přání k narozeninám přímo od královny.

     Anglie je zemí, kde si na své přijdou jak milovníci historie a památek, tak milovníci přírody. Při návštěvě této země by se měl každý zastavit a vychutnat si alespoň jednou čaj o páté.

Výpis webkamer - Anglie

Náhledový obrázek webkamery Alvechurch

Webkamera Alvechurch

Koukněte na město Alvechurch a jeho okolí webkamerou ONLINE. Webová kamera s výhledem na krajinu v okolí Alvechurch. Velká Británie.

Náhledový obrázek webkamery Atcham - River Severn

Webkamera Atcham - River Severn

Koukněte na město Atcham a jeho okolí webkamerou ONLINE. Webová kamera s výhledem na řeku a most. Velká Británie.

Náhledový obrázek webkamery Barnard Castle - River Tees

Webkamera Barnard Castle - River Tees

Koukněte na město Barnard Castle a jeho okolí webkamerou ONLINE. Webová kamera s výhledem na řeku a most. Velká Británie.

Náhledový obrázek webkamery Bewdley

Webkamera Bewdley

Koukněte na nádraží ve městě Bewdley v hrabství Worcestershire a jeho okolí webkamerou ONLINE. Pohled kamery na vlakové nádraží Bewdley South v hrabství Worcestershire. Webkamera míří na jih směrem na Kidderminster.

Náhledový obrázek webkamery Bewdley - Severn

Webkamera Bewdley - Severn

Koukněte na město Bewdley a jeho okolí webkamerou ONLINE. Webová kamera s výhledem na řeku a most. Velká Británie.

Náhledový obrázek webkamery Bidford-on-Avon - Avon

Webkamera Bidford-on-Avon - Avon

Koukněte na město Bidford-on-Avon a jeho okolí webkamerou ONLINE. Webová kamera s výhledem na řeku a most. Velká Británie.

Náhledový obrázek webkamery Birmingham - Bullring Shopping Complex

Webkamera Birmingham - Bullring Shopping Complex

Koukněte na město Birmingham a jeho okolí webkamerou ONLINE. Pohled webkamery na nákupní centrum. Velká Británie

Náhledový obrázek webkamery Blackpool

Webkamera Blackpool

Koukněte na město Blackpool a jeho okolí webkamerou ONLINE. Webová kamera s výhledem na promenádu a pobřeží. Velká Británie.

Webkamery Alvechurch, Webkamery Atcham, Webkamery Barnard Castle, Webkamery Bewdley, Webkamery Bidford-on-Avon, Webkamery Birmingham, Webkamery Blackpool, Webkamery Bognor Regis, Webkamery Bridgnorth, Webkamery Brighton, Webkamery Broadstairs, Webkamery Burnsall, Webkamery Carbis Bay, Webkamery Carnkie, Webkamery Chesterfield, Webkamery Chichester, Webkamery Cinderford, Webkamery Clevedon, Webkamery Cockermouth, Webkamery Coldstream, Webkamery Colyford, Webkamery Cornwall, Webkamery Cowes, Webkamery Crewe , Webkamery Crieff , Webkamery Crook O Lune , Webkamery Crossford , Webkamery Dartmoor, Webkamery Dawlish, Webkamery Deal, Webkamery Devon, Webkamery Doonfoot, Webkamery Dorset, Webkamery Dover, Webkamery Drewsteignton, Webkamery Dulverton , Webkamery Dunkeld , Webkamery Durham , Webkamery Dymchurch, Webkamery Ellon , Webkamery Evesham, Webkamery Exmouth, Webkamery Filey, Webkamery Ford , Webkamery Gelert's Farm halt, Webkamery Glasgow , Webkamery Gloucestershire, Webkamery Grantown-on-Spey , Webkamery Great Torrington, Webkamery Haydon Bridge, Webkamery Henley-on-Thames, Webkamery Hereford , Webkamery Hexham , Webkamery Horsebridge , Webkamery Humshaugh , Webkamery Ilfracombe, Webkamery Ingleton, Webkamery Instow, Webkamery Kelso , Webkamery Kintore , Webkamery Kirkby Stephen, Webkamery Lancashire, Webkamery Laurencekirk, Webkamery Leatherhead, Webkamery Lindisfarne, Webkamery Llangennith, Webkamery Llangollen , Webkamery Loddiswell , Webkamery Londýn , Webkamery Looe, Webkamery Ludlow, Webkamery Lyme Regis, Webkamery Macclesfield, Webkamery Manchester, Webkamery Mathry , Webkamery Milford , Webkamery Milton of Finavon, Webkamery Molesey, Webkamery Morecambe, Webkamery Mudeford, Webkamery Nanstallon , Webkamery New Forest, Webkamery Newcastle Emlyn, Webkamery Newlyn, Webkamery Newquay, Webkamery North Yorkshire, Webkamery Oakham, Webkamery Oxford , Webkamery Oxford, Webkamery Padstow , Webkamery Philliphaugh , Webkamery Piercebridge , Webkamery Pilton, Webkamery Pitlochry, Webkamery Plymouth, Webkamery Porthcurno , Webkamery Porthmadog, Webkamery Potarch, Webkamery Queensferry, Webkamery Rothbury , Webkamery Saint Aubin, Webkamery Saint Peter Port, Webkamery Sheerness , Webkamery Shoeburyness, Webkamery Shrewsbury , Webkamery South Yorkshire, Webkamery St Ives, Webkamery Staffordshire, Webkamery Stirling , Webkamery Stithians , Webkamery Strathdon , Webkamery Strensham , Webkamery Stromness, Webkamery Stubbington , Webkamery Tavistock, Webkamery Tewkesbury , Webkamery Tipton Saint John , Webkamery Torquay, Webkamery Totland, Webkamery Traquair , Webkamery Turnberry, Webkamery Umberleigh , Webkamery Usk , Webkamery Ventnor, Webkamery Vidlin , Webkamery Východní Sussex, Webkamery Východní Sussex, Webkamery Waltham Saint Lawrence, Webkamery West Devon, Webkamery West Yorkshire, Webkamery Whitchurch, Webkamery Wight, Webkamery Wight, Webkamery Worcester , Webkamery Wyre Piddle , Webkamery York
Kliknutím na odeslat, pošlete administrátorovi informaci o nefunkčnosti kamery.