Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení

1 webkamera - Bermudské ostrovy

     Mapa se zobrazením webových kamer na Bermudských ostrovech. Na mapě najdete online kamery s informacemi o počasí, dopravě, jednotlivé pohledy z měst a krajiny....

     Plánujete dovolenou na Bermudských ostrovech? Sledujte kamery a hned budete vědět, jestli je to na koupání u moře, návštěvu památek nebo na výlety po horách. Když bude ošklivo, nezoufejte. Jak říkají Norové, neexistuje špatné počasí, ale jenom špatné oblečení. :-)

 

     Spojené království Velké Británie a Severního Irska, často zkracované jako Velká Británie nebo Spojené království či Británie, je ostrovní stát rozkládající se v severozápadní Evropě, oddělený od kontinentu průlivem La Manche (Anglickým kanálem) a Severním mořem. Velká Británie představuje unii historických zemí: Anglie, Skotska a Walesu a Severního Irska. K Velké Británii náleží zámořská území, k těm nejznámějším patří Gibraltar, Falklandy, Kajmanské ostrovy, Bermudy, Monserrat a ostrov Svaté Heleny.

     Největší turistickou atrakcí ve Velké Británii je hlavní město Londýn se svými památkami jako Tower Bridge či Westminsterský a Buckinghamský palác, který je oficiálním sídlem britské královské rodiny v Londýně. Symbol Londýna a celé Anglie se stal Big Ben. Jedná se o nejnavštěvovanější hodiny na světě. V Londýně je známé letiště Heathrow. Toto velkoměsto by měl každý alespoň jednou za život navštívit.

     Fotbaloví fanoušci se zase sjíždějí do Manchesteru. Městy vzdělanosti jsou univerzitní města Oxford a Cambridge. Za návštěvu stojí také drsná Skotská vysočina na severu ostrova, ve které leží Ben Nevis, nejvyšší hora Spojeného království. Jedná se o jeden z nejkrásnějších a nejrozmanitějších kusů země a zcela jistě stojí za návštěvu. Ve Skotsku objevíte nespočet jezer, včetně záhadami opředeného jezera Loch Ness. K hlavním turistickým magnetům patří magický kruh menhirů ve Stonhenge nedaleko jihoanglického města Salisbury. Menhiry jsou neznámější megalitickou památkou na celém světě. O návštěvu Stonehenge je takový zájem, že si návštěvníci musí koupit vstupenku několik dní předem, aby měli jistotu, že se dostanou dovnitř.

     Anglie je také kolébkou ragby, skupiny Beatles, detektivy Sherlocka Holmese a spisovatele Williama Shakespeara. Další turistickou atrakcí je v Anglii právě Stratford upon Avon - místo narození Williama Shakespearea, kde lze spatřit jeho rodný dům a je možno případně navštívit jeho muzeum.

     Zvláštností Anglie, která turisty vždy překvapí je pivo bez pěny, ocet na hranolkách, všudypřítomný čaj s mlékem a octové brambůrky. Zajímavostí také je, že každý občan, který se dožije 100 let, dostane přání k narozeninám přímo od královny.

     Anglie je zemí, kde si na své přijdou jak milovníci historie a památek, tak milovníci přírody. Při návštěvě této země by se měl každý zastavit a vychutnat si alespoň jednou čaj o páté.

Výpis webkamer - Bermudské ostrovy

Náhledový obrázek webkamery Bermuda, Saint George

Webkamera Bermuda, Saint George

Koukněte na město Saint George a jeho okolí webkamerou ONLINE. Webkamera nabízí nádherný pohled na pláž na Bermudách.

Kliknutím na odeslat, pošlete administrátorovi informaci o nefunkčnosti kamery.