Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení

2 webkamery - Wales

     Mapa se zobrazením webových kamer v lokalitě Wales - Velká Británie . Na mapě najdete online kamery s informacemi například o počasí , dopravě, jednotlivé pohledy z měst a krajiny....

     Plánujete dovolenou, krátký pobyt nebo výlet.? Sledujte kamery a díky online záběrům tak můžete ve správnou chvíli a za hezkého počasí vyrazit vstříc svým výletům a pobytům. Chystáte se jet až v příštích dnech nebo na delší pobyt a nejste si jisti, jaké bude počasí na vaši dovolené? Mrkněte na předpověď počasí www.yr.no - Velká Británie a hned budete vědět, jestli je to na koupání, lyžování nebo na výlety po horách. Když bude ošklivo, nezoufejte. Jak říkají Norové, neexistuje špatné počasí, ale jenom špatné oblečení. :-)

     Víte o další kameře a chcete nám pomoc rozšířit seznam kamer v regionu Wales. Klikněte horním menu na odkaz přidat webkameru.

     Pro návrat k webkamerám z dalších regionů zvolte v horním menu odkaz Velká Británie.

Výpis webkamer - Wales

Náhledový obrázek webkamery Abergavenny - Blorenge Mountain

Webkamera Abergavenny - Blorenge Mountain

Koukněte na město Abergavenny a jeho okolí webkamerou ONLINE. Webová kamera s výhledem na hory Blorenge. Velká Británie.

Náhledový obrázek webkamery Cardiff - St. Mary Street

Webkamera Cardiff - St. Mary Street

Koukněte na město Cardiff a jeho okolí webkamerou ONLINE. Webkamera nám nabízí pohled na ulici St. Mary z hotelu Sandringham. Velká Británie.

Kliknutím na odeslat, pošlete administrátorovi informaci o nefunkčnosti kamery.