Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení

3 webkamery - Budapešť

      Chystáte se vyrazit do města Budapešť? Tak to jste u nás správně :-). Na mapě naleznete webové kamery z města Budapešť a jeho okolí. Nespoléhejte se jen na předpověď počasí, ověřte si u nás aktuální stav na místě. Díky online záběrům z webových kamer města Budapešť a jeho okolí můžete vyrazit ve správnou chvíli a za slunného počasí.

    Plánujete v následujících dnech dovolenou, výlet nebo služební cestu a nejste si jisti, jaké bude počasí? Podívejte se na předpověď počasí na stránkách www.yr.no - MaďarskoBudapešť a sledujte online kamery z pohodlí domova. Hned budete vědět, jestli ještě pár dní nepočkat. :-). Když bude ošklivo, nezoufejte. Jak říkají Norové, neexistuje špatné počasí, ale jenom špatné oblečení. :-)

    Oddálením nebo přiblížením pozice na mapě zobrazíte další webkamery v okolí Vámi vybrané webové kamery. Kliknutím na "bublinu" získáte informace o kameře s možností prokliku na detail.

     Víte o další kameře z města Budapešť nebo jeho okolí? Dejte nám vědět. Přidejte ji k nám kliknutím na odkaz - přidat webkameru. Pro návrat na webové kamery z dalších obcí a měst zvolte v horním menu odkaz Maďarsko.

Výpis webkamer - Budapešť

Náhledový obrázek webkamery Budapešť

Webkamera Budapešť

Koukněte na město Budapešť a jeho okolí webkamerou ONLINE. Budapešť, nádherný výhled webkamery na hrad Buda

Náhledový obrázek webkamery Budapest - Dunaj

Webkamera Budapest - Dunaj

Koukněte na město Budapešť a jeho okolí webkamerou ONLINE. Pohled webové kamery na řetězový most přes Dunaj v Budapešti.

Náhledový obrázek webkamery Budapest - historické centrum

Webkamera Budapest - historické centrum

Koukněte na město Budapešť a jeho okolí webkamerou ONLINE. Další pohled webkamery na historické centrum Budapešti. Maďarsko.

Kliknutím na odeslat, pošlete administrátorovi informaci o nefunkčnosti kamery.