Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení

1 webkamera - Grindavik

      Chystáte se vyrazit do města Grindavik? Tak to jste u nás správně :-). Na mapě naleznete webové kamery z města Grindavik a jeho okolí. Nespoléhejte se jen na předpověď počasí, ověřte si u nás aktuální stav na místě. Díky online záběrům z webových kamer města Grindavik a jeho okolí můžete vyrazit ve správnou chvíli a za slunného počasí.

    Plánujete v následujících dnech dovolenou, výlet nebo služební cestu a nejste si jisti, jaké bude počasí? Podívejte se na předpověď počasí na stránkách www.yr.no - IslandGrindavik a sledujte online kamery z pohodlí domova. Hned budete vědět, jestli ještě pár dní nepočkat. :-). Když bude ošklivo, nezoufejte. Jak říkají Norové, neexistuje špatné počasí, ale jenom špatné oblečení. :-)

    Oddálením nebo přiblížením pozice na mapě zobrazíte další webkamery v okolí Vámi vybrané webové kamery. Kliknutím na "bublinu" získáte informace o kameře s možností prokliku na detail.

     Víte o další kameře z města Grindavik nebo jeho okolí? Dejte nám vědět. Přidejte ji k nám kliknutím na odkaz - přidat webkameru. Pro návrat na webové kamery z dalších obcí a měst zvolte v horním menu odkaz Island.

Výpis webkamer - Grindavik

Náhledový obrázek webkamery Grindavík

Webkamera Grindavík

Sledujte online webkamerou Grindavík a okolí. Pohled webkamery na islandske rybářské město Grindavík na poloostrově Reykjanes. Koukněte kamerou na seismickou aktivitu a erupce na islandském poloostrově Reykjanes v okolí města Grindavík z pohodlí…

Kliknutím na odeslat, pošlete administrátorovi informaci o nefunkčnosti kamery.