Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení

Webkamera Grindavík

Náhledový obrázek webkamery Grindavík

Grindavík

Zobrazit webkameru

Sledujte online webkamerou Grindavík a okolí. Pohled webkamery na islandske rybářské město Grindavík na poloostrově Reykjanes.

Koukněte kamerou na seismickou aktivitu a erupce na islandském poloostrově Reykjanes v okolí města Grindavík z pohodlí domova:-)

Reykjanes je jedním z nejzajímavějších poloostrovů v Islandu. Nachází se na jihozápadě země a je domovem neuvěřitelných geotermálních aktivit, fascinující přírody a jedinečných geologických útvarů. Jedním z hlavních měst na tomto poloostrově je Grindavík, které se nachází nedaleko slavných horkých pramenů a termálních jezírek.

Přestože je Grindavík malé město, nabízí návštěvníkům pestrou škálu aktivit. Turisté zde mohou navštívit nedaleké lázně Blue Lagoon, což je jedno z nejznámějších geotermálních lázeňských zařízení na Islandu. Kromě lázní Blue Lagoon mohou návštěvníci prozkoumat také nedaleký geotermální park Gunnuhver, kde se nachází vroucí bahenní kaldery, fumaroly a gejzíry.

Oddálením ukazatele na mapě zobrazíte další webové kamery v okolí kamery Grindavík.

     Chystáte se vyrazit do lokality Grindavik? Tak to jste u nás správně :-). Na mapě naleznete webové kamery z okolí oblasti Grindavik. Díky online záběrům z webových kamer Grindavik a okolí můžete vyrazit ve správnou chvíli a za slunného počasí.

    Plánujete v následujících dnech dovolenou, výlet nebo služební cestu a nejste si jisti, jaké bude počasí? Podívejte se na předpověď počasí na stránkách www.yr.no - IslandGrindavik a hned budete vědět, jestli ještě pár dní nepočkat. :-) Sledujte kamery z pohodlí domova a počasí Vás nepřekvapí.

    Oddálením nebo přiblížením pozice na mapě zobrazíte další webkamery v okolí. Kliknutím na "bublinu" získáte informace o kameře s možností prokliku na detail.

Webkamera Grindavík na mapě

Kliknutím na odeslat, pošlete administrátorovi informaci o nefunkčnosti kamery.