Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení

2 webkamery - Trassenheide

      Chystáte se vyrazit do města Trassenheide? Tak to jste u nás správně :-). Na mapě naleznete webové kamery z města Trassenheide a jeho okolí. Nespoléhejte se jen na předpověď počasí, ověřte si u nás aktuální stav na místě. Díky online záběrům z webových kamer města Trassenheide a jeho okolí můžete vyrazit ve správnou chvíli a za slunného počasí.

    Plánujete v následujících dnech dovolenou, výlet nebo služební cestu a nejste si jisti, jaké bude počasí? Podívejte se na předpověď počasí na stránkách www.yr.no - NěmeckoTrassenheide a sledujte online kamery z pohodlí domova. Hned budete vědět, jestli ještě pár dní nepočkat. :-). Když bude ošklivo, nezoufejte. Jak říkají Norové, neexistuje špatné počasí, ale jenom špatné oblečení. :-)

    Oddálením nebo přiblížením pozice na mapě zobrazíte další webkamery v okolí Vámi vybrané webové kamery. Kliknutím na "bublinu" získáte informace o kameře s možností prokliku na detail.

     Víte o další kameře z města Trassenheide nebo jeho okolí? Dejte nám vědět. Přidejte ji k nám kliknutím na odkaz - přidat webkameru. Pro návrat na webové kamery z dalších obcí a měst zvolte v horním menu odkaz Německo.

Výpis webkamer - Trassenheide

Náhledový obrázek webkamery Trassenheide - pláž

Webkamera Trassenheide - pláž

Koukněte na město Trassenheide a jeho okolí webkamerou ONLINE. Pohled webkamery na pláž poblíž města Trassenheide. Německo.

Náhledový obrázek webkamery Trassenheide - promenáda

Webkamera Trassenheide - promenáda

Koukněte na město Trassenheide a jeho okolí webkamerou ONLINE. Pohled webkamery na promenádu v městě Trassenheide. Německo.

Kliknutím na odeslat, pošlete administrátorovi informaci o nefunkčnosti kamery.