Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení

Webkamera Bedřichov - Jizerské hory

Náhledový obrázek webkamery Bedřichov - Jizerské hory

Bedřichov - Jizerské hory

Zobrazit webkameru

Koukněte na Jizerské hory ONLINE webkamerou v Bedřichově. Webová kamera snímá aktuální počasí v Bedřichově v Jizerských horách.

Obec Bedřichov v Jizerských horách vznikla na konci 16. století jako sklářská osada. Dnešní Bedřichov je turistickým a lyžařským centrem.  Skiareál Bedřichov je určen spíše začátečníkům a rodinám s dětmi. V Bedřichově se od roku 1968 každoročně pořádá lyžařský závod Jizerská padesátka.

Oddálením ukazatele na mapě zobrazíte další webové kamery v okolí kamery Bedřichov - Jizerské hory.

     Chystáte se vyrazit do lokality Bedřichov? Tak to jste u nás správně :-). Na mapě naleznete webové kamery z okolí oblasti Bedřichov. Díky online záběrům z webových kamer Bedřichov a okolí můžete vyrazit ve správnou chvíli a za slunného počasí.

    Plánujete v následujících dnech dovolenou, výlet nebo služební cestu a nejste si jisti, jaké bude počasí? Podívejte se na předpověď počasí na stránkách www.yr.no - Česká republikaBedřichov a hned budete vědět, jestli ještě pár dní nepočkat. :-) Sledujte kamery z pohodlí domova a počasí Vás nepřekvapí.

    Oddálením nebo přiblížením pozice na mapě zobrazíte další webkamery v okolí. Kliknutím na "bublinu" získáte informace o kameře s možností prokliku na detail.

Webkamera Bedřichov - Jizerské hory na mapě

     Obec Bedřichov, která je známá jako turistické středisko letních i zimních sportů v Jizerských horách, se nachází v okrese Jablonec nad Nisou. Tuto obec proslavil především dálkový lyžařský běh Jizerská padesátka. Bedřichov vznikl na konci 16. století jako osada kolem velké sklářské hutě, která byla v provozu více než dvě stě let a vyráběla zejména duté foukané stolní sklo. 

     Dnes slouží Bedřichov především jako výchozí místo pro turistiku a cykloturistiku po Jizerských horách a v zimě zde přímo od parkoviště začíná běžecká trať Jizerská magistrála, vedoucí na Novou Louku a pak dále směrem na Kristiánov, Knajpu a Smědavu. Milovníci sjezdového lyžování mohou na zdejším Malinovém vrchu využít Ski areál Ski Bižu a v něm 7 vleků a 9 sjezdovek.

     V Bedřichově najdeme velké množství ubytovacích a stravovacích zařízení. Přímo nad Bedřichovem se tyčí kamenná rozhledna Královka. Obec je spojena silnicí jak s Jabloncem nad Nisou, tak se sousedním Libercem.

     Sledujte webové kamery a nic Vás nepřekvapí.  Víte o další kameře z lokality Bedřichov? Dejte nám vědět. Přidejte ji k nám kliknutím na odkaz - přidat webkameru. Pro návrat na webové kamery z dalších obcí a měst zvolte v horním menu odkaz Česká republika.

Kliknutím na odeslat, pošlete administrátorovi informaci o nefunkčnosti kamery.