Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení

Webkamera Góra ŻAR - Beskidy

Náhledový obrázek webkamery Góra ŻAR - Beskidy

Góra ŻAR - Beskidy

Datum přidání: 29.06.2020
Zobrazit webkameru

Pohled panoramatické webové kamery na lanovku a horní část sjezdovky. V dálce je výhled na panorama Żywiecských a Slezských Beskyd, jezero Żywieckie

     Chystáte se vyrazit do města Czernichów? Tak to jste u nás správně :-). Na mapě naleznete webové kamery z města Czernichów a jeho okolí. Díky online záběrům z webových kamer města Czernichów a jeho okolí můžete vyrazit ve správnou chvíli a za slunného počasí.

    Plánujete v následujících dnech dovolenou, výlet nebo služební cestu a nejste si jisti, jaké bude počasí? Podívejte se na předpověď počasí na stránkách www.yr.no - PolskoCzernichów a hned budete vědět, jestli ještě pár dní nepočkat. :-)

     Sledujte kamery z pohodlí domova a počasí Vás nepřekvapí.

    Oddálením nebo přiblížením pozice na mapě zobrazíte další webkamery v okolí Vámi vybrané webové kamery. Kliknutím na "bublinu" získáte informace o kameře s možností prokliku na detail.

     Víte o další kameře z města Czernichów nebo jeho okolí? Dejte nám vědět. Přidejte ji k nám kliknutím na odkaz - přidat webkameru. Pro návrat na webové kamery z dalších obcí a měst zvolte v horním menu odkaz Polsko.

Webkamera Góra ŻAR - Beskidy na mapě

Kliknutím na odeslat, pošlete administrátorovi informaci o nefunkčnosti kamery.