Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení

Webkamera Horská Kvilda - Šumava

Náhledový obrázek webkamery Horská Kvilda - Šumava

Horská Kvilda - Šumava

Zobrazit webkameru

Sledujte online webkamerou z Horské Kvildy aktuální stav počasí a sněhu na Šumavě. Pohled webové kamery z budovy OÚ na Horské Kvildě na severozápad. Kamera zachycuje parkoviště na Kvildě.

Oddálením ukazatele na mapě zobrazíte další webové kamery v okolí kamery Horská Kvilda - Šumava.

     Chystáte se vyrazit do lokality Horská Kvilda? Tak to jste u nás správně :-). Na mapě naleznete webové kamery z okolí oblasti Horská Kvilda. Díky online záběrům z webových kamer Horská Kvilda a okolí můžete vyrazit ve správnou chvíli a za slunného počasí.

    Plánujete v následujících dnech dovolenou, výlet nebo služební cestu a nejste si jisti, jaké bude počasí? Podívejte se na předpověď počasí na stránkách www.yr.no - Česká republikaHorská Kvilda a hned budete vědět, jestli ještě pár dní nepočkat. :-) Sledujte kamery z pohodlí domova a počasí Vás nepřekvapí.

    Oddálením nebo přiblížením pozice na mapě zobrazíte další webkamery v okolí. Kliknutím na "bublinu" získáte informace o kameře s možností prokliku na detail.

Webkamera Horská Kvilda - Šumava na mapě

     Obce Horská Kvilda leží v centru Šumavě v okrese Prachatice. Kvilda se nachází pod vrchem Antýgl a s nadmořskou výškou 1065 m2 je druhou nejvýše položenou obcí v České republice. Na Horské Kvildě najdeme asi 30 roztroušených domků.

     Obcí protéká Hamerský potok. Rozkládá se na náhorní plošině s mnoha slatěmi a mokřady v nadmořské výšce 1 045 – 1 090 m.n.m. Horská Kvilda patří k jedné z nejvýše položených obcí v Čechách a to ji zajišťuje dostatek sněhu po celé zimní období. Nachází se zde velký počet udržovaných lyžařských běžeckých tras, v létě pak cyklostezek a vyznačených tras pro pěší. V obci můžeme navštívit novogotický kostel sv. Štěpána. Při návštěvě Kvildy nesmíme vynechat hlavní turistický cíl, jímž je pramen Vltavy na východním svahu Černé hory. Je zde také rodinný, nově modernizovaný, malý lyžařský areál pro rodiny s dětmi Ski Kvilda.

     Plánujete vyrazit na Šumavu na Kvildu? Koukněte s námi na webové kamery z Kvildy a okolí. Nespoléhejte se jen na předpověď počasí, ověřte si u nás aktuální stav na místě. Sledujte aktuální záběry z kamer z Kvildy a hned budete vědět, jaké je počasí. Na mapě naleznete webové kamery z obce Horská Kvilda a okolí.

     Sledujte webové kamery a nic Vás nepřekvapí.  Víte o další kameře z lokality Horská Kvilda? Dejte nám vědět. Přidejte ji k nám kliknutím na odkaz - přidat webkameru. Pro návrat na webové kamery z dalších obcí a měst zvolte v horním menu odkaz Česká republika.

Kliknutím na odeslat, pošlete administrátorovi informaci o nefunkčnosti kamery.