Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení

82 webkamer v okolí kamery Javorový vrch

    Plánujete vyrazit do oblasti Tyra? Díky kamerám a jejich online záběrům z okolí lokality Tyra můžete vyrazit připraveni ve správnou chvíli a za slunného počasí.

     Váháte, jestli je dnes ten správný den nebo máte ještě pár dní počkat? Sledujte kamery a mrkněte i na předpověď počasí na www.yr.no - Česká republikaTyra a hned budete vědět, jestli ještě pár dní nepočkat. :-)

     Na mapě jsou zobrazeny webové kamery z okolí oblasti Tyra. Oddálením pozice na mapě zobrazíte další webkamery v okolí. Kliknutím na "bublinu" získáte informace o webkameře s možností prokliku na detail.

Výpis webkamer v okolí kamery Javorový vrch

Náhledový obrázek webkamery Ski areál Řeka

Webkamera Ski areál Řeka

Kamery snímají čevenou i černou sjezdovku v lyžařském areálu Řeka.

Náhledový obrázek webkamery Třinec Náměstí Svobody

Webkamera Třinec Náměstí Svobody

Sledujte webkamerou online aktuální dění ve městě Třinec. Online webová kamera v Třinci s pohledem na  Náměstí Svobody.

Náhledový obrázek webkamery Třinec - náměstí TGM

Webkamera Třinec - náměstí TGM

Sledujte webkamerou online aktuální dění ve městě Třinec. Online kamera v Třinci s pohledem na autobusovou zastávku na náměstí T.G.M.

Náhledový obrázek webkamery Třinec - Náměstí

Webkamera Třinec - Náměstí

Koukněte webkamerou online na aktuální dění v Třinci. ON-LINE kamera Třinec s pohledem na náměstí T.G.M.

Náhledový obrázek webkamery Třínec - kruhový objezd

Webkamera Třínec - kruhový objezd

Koukněte webkamerou online na aktuální dopravu v Třinci. Online kamera v Třinci s pohledem na kruhový objezd.

Náhledový obrázek webkamery Třinec - Vlaková zastávka

Webkamera Třinec - Vlaková zastávka

Sledujte webkamerou online aktuální dění na vlakové zastávce ve městě Třinec. Online kamera v Třinci s pohledem na vlakovou zastávku - Třinec centrum.

Náhledový obrázek webkamery Morávka

Webkamera Morávka

Koukněte webkamerou ONLINE na obec Morávka a okolí. Webkamery u Hotelu Morávka - pohled ze střechy hotelu na rybník, budovu Rybářské bašty. V pozadí víceúčelové hřiště s umělým povrchem

Náhledový obrázek webkamery Jablunkov

Webkamera Jablunkov

Koukněte na město Jablunkov a jeho okolí webkamerou ONLINE. Webová kamera z města Jablunkov pohledem na Mariánské náměstí.

     Mapa se zobrazením webových kamer v lokalitě Moravskoslezský kraj - Česká republika. Na mapě najdete online kamery s informacemi například o počasí , dopravě, jednotlivé pohledy z měst a krajiny...

 

     Česká republika vznikla 1. ledna 1993 rozdělením Československa. Oficiálním názvem státu podle ústavy je Česká republika. Česká republika je demokratický stát, který leží uprostřed Evropy a je tedy vnitrozemským státem a je zároveň státem EVROPSKÉ UNIE (EU). Sousedí s Polskem, Slovenskem, Rakouskem a Německem.

     V České republice žije zhruba 10,5 milionu obyvatel, z čehož jen Praha má asi 1,3 milionu obyvatel. Praha je hlavní město České Republiky a zároveň politické, administrativní, ekonomické a kulturní centrum státu. Nejznámější historické památky v Praze jsou Karlův most, Národní divadlo, Pražský hrad a Karlova univerzita. Další velká města v České republice jsou Brno - zde jsou nejvýznamnější památky Hrad Špilberk, katedrála sv. Petra a Pavla, Masarykova Univerzita a potom města Ostrava a Plzeň.

     Milujete divokou a nedotčenou přírodu? I v České republice se taková místa při cestování najdou. Pobyt v nerušené přírodě vám nabízí mnoho krásných lokalit v Česku. Turista může u nás využít k rekreaci rozmanité přírodní prostředí s měnící se krajinou a s mnoha historickými městy a městečky, krásnými vesnicemi s překrásnou lidovou architekturou, s četnými zámky, starými hrady a kostelíky. K nejoblíbenějším zámkům (mimo Pražský hrad) patří Český Krumlov, Lednice a Hluboká. Zde je několik tipů, kam na dovolenou či na výlet po Čechách: Vidět v Čechách lze neprostupný prales na Šumavě, Krkonoše s nejvyšší horou je Sněžkou (1602 m), Krušné hory, Jeseníky a Beskydy, horolezci oblíbené Prachovské skály či Českosaské Švýcarsko se skalními městy a zajímavými skalními útvary i mnohé krasové oblasti s četnými jeskyněmi. Turisticky oblíbená je také jihočeská krajina s mnoha rybníky či jihomoravské oblasti známé pěstováním vín, která lze ochutnat v mnoha vinných sklípcích.

     V České republice jsou vyhlášené lázně a minerální prameny, z nichž nejznámější jsou západočeské Karlovy Vary a Mariánské a Františkovy Lázně. Velmi lákavým cílem pro turisty jsou také Zoo ve Zlíně, Safari park ve Dvoře Králové nebo AquaPalace Praha a Aqualand Moravia. Hlavní město Praha se svým jedinečným komplexem historických budov, muzeí a je tak po celý rok nejatraktivnější cíl většiny turistů. Pražský hrad, lanová dráha na Petřín a ZOO Praha patří ke třem nejvíce navštěvovaným místům v České republice. Do první desítky nejvíce navštěvovaných míst se dostala také Petřínská rozhledna. V Praze je také nejvíce navštěvované muzeum o to národní muzeum.        

     Česká republika nabízí další dlouhou řadu pozoruhodných památkově chráněných měst a obcí či objektů. Některé z nich jsou zapsány v seznamu kulturního a přírodního dědictví UNESCO, je jich celkem 11. Jsou to: historické jádro hlavního města Prahy, Český Krumlov, Telč, Kutná Hora, kostel sv. Jana Nepomuckého na Zelené hoře u Žďáru, Lednicko-Valtický areál, areál Arcibiskupského zámku a Podzámecké zahrady v Kroměříži, jihočeská obec Holašovice, Morový sloup nejsvětější trojice v Olomouci a vila Tugendhat v Brně.

Kliknutím na odeslat, pošlete administrátorovi informaci o nefunkčnosti kamery.