Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení

Webkamera Kolobřeh

Náhledový obrázek webkamery Kolobřeh

Kolobřeh

Zobrazit webkameru

Koukněte na baltské letovisko Kolobřeh (Kołobrzeg)  a jeho okolí webkamerou ONLINE. Nádherné záběry pohyblivé webové kamery s pohledem na pláž v letovisku Kolobřeh (Kołobrzeg) na pobřeží Baltského moře. Užijte si díky kameře nádhrné východy a západy slunce.

Koukněte kamerou na aktuální počasí u Baltského moře, ať vás počasí nepřekvapí. Ověřte si, jestli je slunečno, pod mrakem nebo fouká vítr. Sledujte kameru Mielno ať víte, kdy vyrazit k moři:-).

Kolobřeh, známý také jako Kołobrzeg, je nádherným pobřežním městem ležícím na severozápadním pobřeží Polska při ústí řeky Parsęta do Baltského moře. Kolobrzeg je také známý svými lázněmi. Lázeňská tradice tohoto místa sahá až do 18. století.

Díky kameře můžete obdivovat 220m dlouhé a 9m široké železobetonové molo v lázeňské čtvrti města, poblíž ulice Mickiewicza, vedle sanatoria Bałtyk a bulváru Jana Szymańského. Toto molo je ve večerních hodinách krásně nasvícení.

Oddálením ukazatele na mapě zobrazíte další webové kamery v okolí kamery Kolobřeh.

     Chystáte se vyrazit do lokality Kołobrzeg? Tak to jste u nás správně :-). Na mapě naleznete webové kamery z okolí oblasti Kołobrzeg. Díky online záběrům z webových kamer Kołobrzeg a okolí můžete vyrazit ve správnou chvíli a za slunného počasí.

    Plánujete v následujících dnech dovolenou, výlet nebo služební cestu a nejste si jisti, jaké bude počasí? Podívejte se na předpověď počasí na stránkách www.yr.no - PolskoKołobrzeg a hned budete vědět, jestli ještě pár dní nepočkat. :-) Sledujte kamery z pohodlí domova a počasí Vás nepřekvapí.

    Oddálením nebo přiblížením pozice na mapě zobrazíte další webkamery v okolí. Kliknutím na "bublinu" získáte informace o kameře s možností prokliku na detail.

Webkamera Kolobřeh na mapě

Kliknutím na odeslat, pošlete administrátorovi informaci o nefunkčnosti kamery.