Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení

Webkamera Lomnický Štít

Náhledový obrázek webkamery Lomnický Štít

Lomnický Štít

Zobrazit webkameru

Koukněte na Tatry z Lomnického Štítu a okolí webkamerou ONLINE. Kamera Lomnický Štít - online přenos panoramatické webové kamery ze střediska Tatry Mountain Resorts a.s. ve Vysokých Tatrách.

Lomnický štít dosahuje výšky 2 634 metrů nad mořem, což ho činí druhým nejvyšším vrcholem ve Vysokých Tatrách, hned po Gerlachovském štítu. Je součástí horského masivu Lomnického sedla, které je oblíbeným cílem pro výstupy a turistiku.

Z vrcholu Lomnického štítu je nádherný panoramatický výhled na okolní krajinu, horské štíty Vysokých Tater. Na jeden z nejnavštěvovanějších vrcholů Vysokých Tater - Lomnický štít je možné se dostat pouze lanovku ze Skalnatého plesa nebo si zaplatit výstup s profesionálním horským vůdcem.

Sledujte aktuální počasí v Tatrách ať Vás nic nezaskočí. Mrkněte na kameru jestli prší, sněží nebo je mlha ať víte jestli si přibalit pláštěnku nebo radši vyrazit do termálů-:)

Oddálením ukazatele na mapě zobrazíte další webové kamery v okolí kamery Lomnický Štít.

     Chystáte se vyrazit do lokality Poprad? Tak to jste u nás správně :-). Na mapě naleznete webové kamery z okolí oblasti Poprad. Díky online záběrům z webových kamer Poprad a okolí můžete vyrazit ve správnou chvíli a za slunného počasí.

    Plánujete v následujících dnech dovolenou, výlet nebo služební cestu a nejste si jisti, jaké bude počasí? Podívejte se na předpověď počasí na stránkách www.yr.no - SlovenskoPoprad a hned budete vědět, jestli ještě pár dní nepočkat. :-) Sledujte kamery z pohodlí domova a počasí Vás nepřekvapí.

    Oddálením nebo přiblížením pozice na mapě zobrazíte další webkamery v okolí. Kliknutím na "bublinu" získáte informace o kameře s možností prokliku na detail.

Webkamera Lomnický Štít na mapě

Kliknutím na odeslat, pošlete administrátorovi informaci o nefunkčnosti kamery.