Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení

Webkamera Mezizdroje - pláž

Náhledový obrázek webkamery Mezizdroje - pláž

Mezizdroje - pláž

Zobrazit webkameru

     Koukněte na město Mezizdroje (Międzyzdroje) a jeho okolí webkamerou ONLINE. Online pohled webové kamery s výhledem na pláž v polském městě Mezizdroje.

     Mezizdroje, malebné letovisko nacházející se na severním pobřeží Polska na okraji Wolinského národního parku, je skrytým přírodním klenotem, který láká turisty svým jedinečným prostředím. S nádhernými plážemi, úchvatným písečným útesem a nedotčenou přírodou nabízí Mezizdroje ideální kombinaci relaxace a dobrodružství pro každého návštěvníka.

     Mezizdroje je známé svými krásnými plážemi, které lákají milovníky slunce a koupání. Písčité pláže jsou široké a dobře udržované, ideální pro pikniky, opalování nebo odpočinek u moře. Co dělá Mezizdroje opravdu unikátním je písečný útes nazývaný "Wolin's Gate". Tento útes, který se táhne podél pobřeží, vytváří impozantní scenérii a nabízí úžasné výhledy na moře.

     Mezizdroje je také vstupní branou do Národního parku Wolin, což je jedna z nejkrásnějších přírodních oblastí v Polsku. Park je domovem pro vzácné druhy rostlin a živočichů.

      Mrkněte na kamery, ať víte jestli se jít slunit na pláž nebo vyrazit do Wolinského národního parku za zubry:-)

Mezizdroje , Międzyzdroje

Oddálením ukazatele na mapě zobrazíte další webové kamery v okolí kamery Mezizdroje - pláž.

     Chystáte se vyrazit do lokality Międzyzdroje? Tak to jste u nás správně :-). Na mapě naleznete webové kamery z okolí oblasti Międzyzdroje. Díky online záběrům z webových kamer Międzyzdroje a okolí můžete vyrazit ve správnou chvíli a za slunného počasí.

    Plánujete v následujících dnech dovolenou, výlet nebo služební cestu a nejste si jisti, jaké bude počasí? Podívejte se na předpověď počasí na stránkách www.yr.no - PolskoMiędzyzdroje a hned budete vědět, jestli ještě pár dní nepočkat. :-) Sledujte kamery z pohodlí domova a počasí Vás nepřekvapí.

    Oddálením nebo přiblížením pozice na mapě zobrazíte další webkamery v okolí. Kliknutím na "bublinu" získáte informace o kameře s možností prokliku na detail.

Webkamera Mezizdroje - pláž na mapě

Kliknutím na odeslat, pošlete administrátorovi informaci o nefunkčnosti kamery.