Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení

0 webkamer v okolí kamery Národní park Tsavo East - Keňa

Náhledový obrázek webkamery Národní park Tsavo East - Keňa

Webkamera Národní park Tsavo East - Keňa

Sledujte webkamerou online Národní park Tsavo East z Voi Wildlife Lodge v Keni. Pohled webové kamery na "vodní díru", kde můžete sledovat spoustu zvířat, která se sem často přicházejí napít. Díky kameře umístěné v národním parku…

    Plánujete vyrazit do oblasti Voi? Díky kamerám a jejich online záběrům z okolí lokality Voi můžete vyrazit připraveni ve správnou chvíli a za slunného počasí.

     Váháte, jestli je dnes ten správný den nebo máte ještě pár dní počkat? Sledujte kamery a mrkněte i na předpověď počasí na www.yr.no - KeňaVoi a hned budete vědět, jestli ještě pár dní nepočkat. :-)

     Na mapě jsou zobrazeny webové kamery z okolí oblasti Voi. Oddálením pozice na mapě zobrazíte další webkamery v okolí. Kliknutím na "bublinu" získáte informace o webkameře s možností prokliku na detail.

Výpis webkamer v okolí kamery Národní park Tsavo East - Keňa

Pro zadaná kritéria nebyla nalezena žádná webkamera.

     Keňa (Keňská republika) se nachází ve východní Africe při pobřeží Indického oceánu. Hlavním městem je Nairobi, které leží na náhorní plošině na jihozápadě území.
     Keňa láká turisty díky svým národním parkům v savaně, které jsou plné divoké a ohrožené zvěře a díky jedněm z nejkrásnějších pláží Indického oceánu. 56 národních parků a rezervací v Keni poskytuje útočiště posledním velkým, volně žijícím šelmám, stádům slonů, bílým i černým nosorožcům. Mezi nejznámější parky patří rezervace Masai Mara či národní park Tsavo.
     Keňa se nachází v rovníkovém a monzunovém pásmu. Průměrné teploty vzduchu jsou v rozmezí od 28° - 32°C.

Kliknutím na odeslat, pošlete administrátorovi informaci o nefunkčnosti kamery.