Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení

1 webkamera v okolí kamery Ngong Hills

Náhledový obrázek webkamery Ngong Hills

Webkamera Ngong Hills

Koukněte na Ngong Hills a okolí webkamerou ONLINE. Pohled webové kamery na oblast Ngong Hills v Keni. Užijte si i další krásná místa v Keni, navštivte další kamery: Národní park Tsavo East , Pláž di Watamu , Ostrov Chale , Pláž Diani , Lamu ,…

    Plánujete vyrazit do oblasti Olepolos? Díky kamerám a jejich online záběrům z okolí lokality Olepolos můžete vyrazit připraveni ve správnou chvíli a za slunného počasí.

     Váháte, jestli je dnes ten správný den nebo máte ještě pár dní počkat? Sledujte kamery a mrkněte i na předpověď počasí KeňaOlepolos a hned budete vědět, jestli ještě pár dní nepočkat. :-)

     Na mapě jsou zobrazeny webové kamery z okolí oblasti Olepolos. Oddálením pozice na mapě zobrazíte další webkamery v okolí. Kliknutím na "bublinu" získáte informace o webkameře s možností prokliku na detail.

Výpis webkamer v okolí kamery Ngong Hills

Náhledový obrázek webkamery letiště Wilson - Keňa

Webkamera letiště Wilson - Keňa

Koukněte na letiště Wilson v Keni a jeho okolí webkamerou ONLINE. Pohled webové kamery na Wilson Airport ležící 3km jižně od hlavního města Nairobi. Sledujte kamerou jedno z nejvytíženějších letišť ve východní a střední Africe. Užijte si i…

Sledujte webové kamery a nic Vás nepřekvapí:-)   
Víte o další kameře, která tu chybí? Dejte nám vědět. Přidejte ji k nám kliknutím na odkaz - přidat webkameru v horním menu.
Kliknutím na odeslat, pošlete administrátorovi informaci o nefunkčnosti kamery.