Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení

Webkamera Polární stanice O'Higgin

Náhledový obrázek webkamery Polární stanice O'Higgin

Polární stanice O'Higgin

Zobrazit webkameru

Koukněte na město Base General Bernardo O'Higgins Riquelme a jeho okolí webkamerou ONLINE.

Pohled webkamery na německou polární stanici O'Higgins. Antarktida.

Oddálením ukazatele na mapě zobrazíte další webové kamery v okolí kamery Polární stanice O'Higgin.

     Chystáte se vyrazit do města Base General Bernardo O'Higgins Riquelme? Tak to jste u nás správně :-). Na mapě naleznete webové kamery z města Base General Bernardo O'Higgins Riquelme a jeho okolí. Díky online záběrům z webových kamer města Base General Bernardo O'Higgins Riquelme a jeho okolí můžete vyrazit ve správnou chvíli a za slunného počasí.

    Plánujete v následujících dnech dovolenou, výlet nebo služební cestu a nejste si jisti, jaké bude počasí? Podívejte se na předpověď počasí na stránkách www.yr.no - AntarktidaBase General Bernardo O'Higgins Riquelme a hned budete vědět, jestli ještě pár dní nepočkat. :-)

     Sledujte kamery z pohodlí domova a počasí Vás nepřekvapí.

    Oddálením nebo přiblížením pozice na mapě zobrazíte další webkamery v okolí Vámi vybrané webové kamery. Kliknutím na "bublinu" získáte informace o kameře s možností prokliku na detail.

     Víte o další kameře z města Base General Bernardo O'Higgins Riquelme nebo jeho okolí? Dejte nám vědět. Přidejte ji k nám kliknutím na odkaz - přidat webkameru. Pro návrat na webové kamery z dalších obcí a měst zvolte v horním menu odkaz Antarktida.

Webkamera Polární stanice O'Higgin na mapě

test text- obce spodni text

Kliknutím na odeslat, pošlete administrátorovi informaci o nefunkčnosti kamery.