Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení

Webkamera Příbram - Nemocnice

Náhledový obrázek webkamery Příbram - Nemocnice

Příbram - Nemocnice

Zobrazit webkameru

Koukněte online webkamerou na Příbram. Sledujte aktuální stav a počasí v Příbrami. Webová kamera s pohledem na parkoviště u nemocnice v Příbramy.

Příbram byla proslulá jako hornické město, což dnes připomíná jedno z největších hornických muzeí v ČR - Hornické muzeum Příbram. Dnes je Příbram známá hlavně díky poutnímu místu Svaté Hoře, kde se nachází barokní klášterní komplex. Tento komplex je spojený krytým schodištěm přímo s centrem města. Příbram leží na úpatí Brd.

Oddálením ukazatele na mapě zobrazíte další webové kamery v okolí kamery Příbram - Nemocnice.

     Chystáte se vyrazit do lokality Příbram? Tak to jste u nás správně :-). Na mapě naleznete webové kamery z okolí oblasti Příbram. Díky online záběrům z webových kamer Příbram a okolí můžete vyrazit ve správnou chvíli a za slunného počasí.

    Plánujete v následujících dnech dovolenou, výlet nebo služební cestu a nejste si jisti, jaké bude počasí? Podívejte se na předpověď počasí na stránkách www.yr.no - Česká republikaPříbram a hned budete vědět, jestli ještě pár dní nepočkat. :-) Sledujte kamery z pohodlí domova a počasí Vás nepřekvapí.

    Oddálením nebo přiblížením pozice na mapě zobrazíte další webkamery v okolí. Kliknutím na "bublinu" získáte informace o kameře s možností prokliku na detail.

Webkamera Příbram - Nemocnice na mapě

     Příbram, bývalé královské horní město, je město ve Středočeském kraji ležící v oblasti Brd na říčce Litavce. Příbram v minulosti proslavila těžba stříbra, železných a uranových rud. Proto je v Příbrami největším turistickým lákadlem Hornické muzeum, které nabízí i podzemní expozice. Prohlédnout si tu můžete stálé expozice i báňské stavby. Důlním vláčkem se můžete svézt k ústí 1600m hluboké jámy Prokop, která je nejhlubší šachtou celého revíru.

     Nad Příbramí je barokní poutní areál Svatá Hora. Areál byl vybudoval v polovině 17. století architekt Carlo Lurago. Je to jedno z nejznámějších mariánských poutních míst ve střední Evropě a jedno z nejnavštěvovanějších poutních míst v ČR.

     S dětmi se můžete vydat na prohlídku dolu Drkolnov s unikátním podzemním vodním kolem, kde se do hlubin dá sjet po 51 metrů dlouhé „skluzavce“. Sportovní využití nabízí příbramský aquapark, v zimě se můžete těšit na lyžařský areál Padák. K rekreaci nebo odpočinku se nabízí Lesopark Litavka.

     Plánujete vyrazit do Příbrami? Koukněte s námi na webové kamery z města Příbram a okolí. Nespoléhejte se jen na předpověď počasí, ověřte si u nás aktuální stav na místě. Sledujte aktuální záběry z kamer z Příbrami a hned budete vědět, jaké je počasí. Na mapě naleznete webové kamery z města Příbram a okolí.

     Sledujte webové kamery a nic Vás nepřekvapí. Víte o další kameře z Příbrami? Dejte nám vědět. Přidejte ji k nám kliknutím na odkaz - přidat webkameru. Pro návrat na webové kamery z dalších obcí a měst zvolte v horním menu odkaz Česká republika.

Kliknutím na odeslat, pošlete administrátorovi informaci o nefunkčnosti kamery.