Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení

Webkamera Ras Abu Soma

Náhledový obrázek webkamery Ras Abu Soma

Ras Abu Soma

Zobrazit webkameru

Sledujte webkamerou online letovisko Ras Abu Soma v Egyptě. Pohled webových kamer na pláž a zázemí centra Surf Motion. Mrkněte kamerou na moře a sledujte, kdy se objení ty správné vlny pro surfing nebo kiteboarding:-)

Ras Abu Soma leží na západním pobřeží Rudého moře, obklopené tyrkysově modrou vodou a koralovými útesy. Letovisko Ras Abu Soma se pyšní optimálními podmínkami pro windsurfing a kiteboarding. Pro ty, kteří se chtějí ponořit do podmořského království, jsou k dispozici šnorchlovací výlety nebo potápěčské dobrodružství v koralových zahradách. 

Oddálením ukazatele na mapě zobrazíte další webové kamery v okolí kamery Ras Abu Soma.

     Chystáte se vyrazit do lokality Ras Abu Soma? Tak to jste u nás správně :-). Na mapě naleznete webové kamery z okolí oblasti Ras Abu Soma. Díky online záběrům z webových kamer Ras Abu Soma a okolí můžete vyrazit ve správnou chvíli a za slunného počasí.

    Plánujete v následujících dnech dovolenou, výlet nebo služební cestu a nejste si jisti, jaké bude počasí? Podívejte se na předpověď počasí na stránkách www.yr.no - EgyptRas Abu Soma a hned budete vědět, jestli ještě pár dní nepočkat. :-) Sledujte kamery z pohodlí domova a počasí Vás nepřekvapí.

    Oddálením nebo přiblížením pozice na mapě zobrazíte další webkamery v okolí. Kliknutím na "bublinu" získáte informace o kameře s možností prokliku na detail.

Webkamera Ras Abu Soma na mapě

     Mapa se zobrazením webových kamer v lokalitě Al-Bahri al-Ahmari - Rudé moře v Egyptě.  Al-Bahri al-Ahmari, česky Rudé moře (arabsky محافظة البحر الأحمر) se nachází ve východní a jihovýchodní části Egypta mezi řekou Nil a Rudým mořem. Hlavním městem guvernorátu je turistické a rekreační centrum Hurghada. Hurghada byla původně malá rybářská vesnice. Dnes je Hurghada největším egyptským turistickým centrem v oblasti Rudého moře. Turisty přitahují dlouhé písčité pláže, výlety do hlavních turistických atrakcí Egypta a také potápění v Rudém moři.

     Víte o další kameře a chcete nám pomoc rozšířit seznam kamer v regionu Al-Bahri al-Ahmari - Rudé moře s aktuálním počtem webkamer - %pocet%. Klikněte v horním menu na odkaz přidat webkameru.

     Pro návrat k webkamerám z dalších regionů zvolte v horním menu odkaz Egypt.

 

Kliknutím na odeslat, pošlete administrátorovi informaci o nefunkčnosti kamery.