Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení

Webkamera Ski areál Kraličák - Hynčice

Náhledový obrázek webkamery Ski areál Kraličák - Hynčice

Ski areál Kraličák - Hynčice

Datum přidání: 17.10.2016
Zobrazit webkameru

Webkamera ze skiareálu Králičák - parkoviště, hospůdka u vleku, nástup, sněžný bar. Ski areál Kraličák - Hynčice pod Sušinou/Stříbrnice

     Chystáte se vyrazit do města Staré Město? Tak to jste u nás správně :-). Na mapě naleznete webové kamery z města Staré Město a jeho okolí. Díky online záběrům z webových kamer města Staré Město a jeho okolí můžete vyrazit ve správnou chvíli a za slunného počasí.

    Plánujete v následujících dnech dovolenou, výlet nebo služební cestu a nejste si jisti, jaké bude počasí? Podívejte se na předpověď počasí na stránkách www.yr.no - Česká republikaStaré Město a hned budete vědět, jestli ještě pár dní nepočkat. :-)

     Sledujte kamery z pohodlí domova a počasí Vás nepřekvapí.

    Oddálením nebo přiblížením pozice na mapě zobrazíte další webkamery v okolí Vámi vybrané webové kamery. Kliknutím na "bublinu" získáte informace o kameře s možností prokliku na detail.

     Víte o další kameře z města Staré Město nebo jeho okolí? Dejte nám vědět. Přidejte ji k nám kliknutím na odkaz - přidat webkameru. Pro návrat na webové kamery z dalších obcí a měst zvolte v horním menu odkaz Česká republika.

Webkamera Ski areál Kraličák - Hynčice na mapě

Kliknutím na odeslat, pošlete administrátorovi informaci o nefunkčnosti kamery.