Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení

Webkamera Třeboň

Náhledový obrázek webkamery Třeboň

Třeboň

Zobrazit webkameru

     Sledujte webkamerou ONLINE město Třeboň. Webová kamera snímá 24 hodin denně Třeboňské Masarykovo náměstí. Koukněte na aktuální dění a stav počasí v Třeboňi. 

     Masarykovo náměstí je ohraničeno krásnými historickými budovami, které odrážejí bohatou minulost města. Stojí zde například Radnice, která je příkladem krásné gotické architektury a je jednou z nejstarších dochovaných radnic v České republice.

     Třeboň, malebné město ležící v jižních Čechách, je jedním z nejkrásnějších a nejzajímavějších míst v České republice. V průběhu staletí se Třeboň stala významným střediskem rybníkářství a obchodu. Její největší sláva přišla v 15. a 16. století za vlády Rožmberků, kdy se stala jedním z nejvýznamnějších měst v Čechách.

     Jedním z nejvýznamnějších symbolů Třeboně je renesanční zámek. Nedaleko zámku se nachází také známá Schwarzenberská hrobka, která je považována za jednu z nejhezčích v Česku.

     Město je obklopeno rozsáhlými rybničními soustavami, které jsou unikátní nejen v České republice, ale i ve světě. Rybníky jsou nejen krásnou kulturní památkou, ale také slouží jako zdroj rybolovu a rekreačních aktivit. Kromě toho jsou rybníky v Třeboni důležitým útočištěm pro mnoho druhů ptáků, a proto jsou zde vyhlášené přírodní rezervace a chráněná území.

Koukněte kamerou na aktuální počasí ve městě Třeboň, ať vás počasí nepřekvapí. Ověřte si, jestli je slunečno, pod mrakem nebo dokonce sněží:-)

Oddálením ukazatele na mapě zobrazíte další webové kamery v okolí kamery Třeboň.

     Chystáte se vyrazit do lokality Třeboň? Tak to jste u nás správně :-). Na mapě naleznete webové kamery z okolí oblasti Třeboň. Díky online záběrům z webových kamer Třeboň a okolí můžete vyrazit ve správnou chvíli a za slunného počasí.

    Plánujete v následujících dnech dovolenou, výlet nebo služební cestu a nejste si jisti, jaké bude počasí? Podívejte se na předpověď počasí na stránkách www.yr.no - Česká republikaTřeboň a hned budete vědět, jestli ještě pár dní nepočkat. :-) Sledujte kamery z pohodlí domova a počasí Vás nepřekvapí.

    Oddálením nebo přiblížením pozice na mapě zobrazíte další webkamery v okolí. Kliknutím na "bublinu" získáte informace o kameře s možností prokliku na detail.

Webkamera Třeboň na mapě

     Město Třeboň je největším městem Třeboňska, které se nachází v srdci třeboňské kotliny v jižních Čechách. V 16. a na počátku 17. století, zejména za vlády posledních Rožmberků( bratrů Viléma a Petra Voka) dosáhla Třeboň největšího rozkvětu. V 19. století vznikají v Třeboni rašelinové lázně. Ve městě jsou dvojí lázně: Bertiny lázně a Lázně Aurora.
     Centrem městské památkové rezervace je Masarykovo náměstí, které je obklopené měšťanskými domy s renesančními a barokními štíty. Do samotného centra Třeboně vedou tři hlavní cesty, které lemují mohutné brány. Budějovická brána, Hradecká brána, Svinenská brána. Nejvýznamnějším objektem je stará radnice s 31 metry vysokou věží. Třeboňský zámek se řadí mezi největší zámecké komplexi v České republice.
     V Třeboňi sídlí podnik Rybářství Třeboň, který je největším rybářstvím v Evropě. V okolí Třeoně se nachází téměř pětistovka rybníků. Největším rybníkem je Rožmberk.
     Sledujte webové kamery a nic Vás nepřekvapí. Víte o další kameře z města Třeboň? Dejte nám vědět. Přidejte ji k nám kliknutím na odkaz - přidat webkameru. Pro návrat na webové kamery z dalších obcí a měst zvolte v horním menu odkaz Česká republika.

Kliknutím na odeslat, pošlete administrátorovi informaci o nefunkčnosti kamery.