Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení

1 webkamera - Djerba

      Chystáte se vyrazit do města Djerba ? Tak to jste u nás správně :-). Na mapě naleznete webové kamery z města Djerba a jeho okolí. Nespoléhejte se jen na předpověď počasí, ověřte si u nás aktuální stav na místě. Díky online záběrům z webových kamer města Djerba a jeho okolí můžete vyrazit ve správnou chvíli a za slunného počasí.

    Plánujete v následujících dnech dovolenou, výlet nebo služební cestu a nejste si jisti, jaké bude počasí? Podívejte se na předpověď počasí na stránkách www.yr.no - TuniskoDjerba a sledujte online kamery z pohodlí domova. Hned budete vědět, jestli ještě pár dní nepočkat. :-). Když bude ošklivo, nezoufejte. Jak říkají Norové, neexistuje špatné počasí, ale jenom špatné oblečení. :-)

    Oddálením nebo přiblížením pozice na mapě zobrazíte další webkamery v okolí Vámi vybrané webové kamery. Kliknutím na "bublinu" získáte informace o kameře s možností prokliku na detail.

     Víte o další kameře z města Djerba nebo jeho okolí? Dejte nám vědět. Přidejte ji k nám kliknutím na odkaz - přidat webkameru. Pro návrat na webové kamery z dalších obcí a měst zvolte v horním menu odkaz Tunisko.

Výpis webkamer - Djerba

Náhledový obrázek webkamery Djerba - Tunis

Webkamera Djerba - Tunis

Koukněte na město Djerba a jeho okolí webkamerou ONLINE. Pohled webkamery na pláž na Djerbě. Tunis.

Kliknutím na odeslat, pošlete administrátorovi informaci o nefunkčnosti kamery.