Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení

3 webkamery - Hurghada

      Chystáte se vyrazit do města Hurghada? Tak to jste u nás správně :-). Na mapě naleznete webové kamery z města Hurghada a jeho okolí. Nespoléhejte se jen na předpověď počasí, ověřte si u nás aktuální stav na místě. Díky online záběrům z webových kamer města Hurghada a jeho okolí můžete vyrazit ve správnou chvíli a za slunného počasí.

    Plánujete v následujících dnech dovolenou, výlet nebo služební cestu a nejste si jisti, jaké bude počasí? Podívejte se na předpověď počasí na stránkách www.yr.no - EgyptHurghada a sledujte online kamery z pohodlí domova. Hned budete vědět, jestli ještě pár dní nepočkat. :-). Když bude ošklivo, nezoufejte. Jak říkají Norové, neexistuje špatné počasí, ale jenom špatné oblečení. :-)

    Oddálením nebo přiblížením pozice na mapě zobrazíte další webkamery v okolí Vámi vybrané webové kamery. Kliknutím na "bublinu" získáte informace o kameře s možností prokliku na detail.

     Víte o další kameře z města Hurghada nebo jeho okolí? Dejte nám vědět. Přidejte ji k nám kliknutím na odkaz - přidat webkameru. Pro návrat na webové kamery z dalších obcí a měst zvolte v horním menu odkaz Egypt.

Výpis webkamer - Hurghada

Náhledový obrázek webkamery Hurghada

Webkamera Hurghada

Koukněte na město Hurghada a jeho okolí webkamerou ONLINE. Pohled webkamery na Egyptské letovisko Hurghada.

Náhledový obrázek webkamery Hurghada - Colona Watersports

Webkamera Hurghada - Colona Watersports

Koukněte na město Hurghada a jeho okolí webkamerou ONLINE. Pohled webkamery na krásnou pláž. Egypt

Náhledový obrázek webkamery Hurghada - surfová pláž

Webkamera Hurghada - surfová pláž

Koukněte na město Hurghada a jeho okolí webkamerou ONLINE. Pohled webkamery na surfovou pláž v Hurghadě. Egypt

     Mapa se zobrazením webových kamer v lokalitě Al-Bahri al-Ahmari - Rudé moře v Egyptě.  Al-Bahri al-Ahmari, česky Rudé moře (arabsky محافظة البحر الأحمر) se nachází ve východní a jihovýchodní části Egypta mezi řekou Nil a Rudým mořem. Hlavním městem guvernorátu je turistické a rekreační centrum Hurghada. Hurghada byla původně malá rybářská vesnice. Dnes je Hurghada největším egyptským turistickým centrem v oblasti Rudého moře. Turisty přitahují dlouhé písčité pláže, výlety do hlavních turistických atrakcí Egypta a také potápění v Rudém moři.

     Víte o další kameře a chcete nám pomoc rozšířit seznam kamer v regionu Al-Bahri al-Ahmari - Rudé moře s aktuálním počtem webkamer - %pocet%. Klikněte v horním menu na odkaz přidat webkameru.

     Pro návrat k webkamerám z dalších regionů zvolte v horním menu odkaz Egypt.

 

Kliknutím na odeslat, pošlete administrátorovi informaci o nefunkčnosti kamery.