Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení

Webkamera Hurghada - Colona Watersports

Náhledový obrázek webkamery Hurghada - Colona Watersports

Hurghada - Colona Watersports

Zobrazit webkameru

Koukněte na město Hurghada a jeho okolí webkamerou ONLINE.

Pohled webkamery na krásnou pláž. Egypt

Oddálením ukazatele na mapě zobrazíte další webové kamery v okolí kamery Hurghada - Colona Watersports.

     Chystáte se vyrazit do lokality Hurghada? Tak to jste u nás správně :-). Na mapě naleznete webové kamery z okolí oblasti Hurghada. Díky online záběrům z webových kamer Hurghada a okolí můžete vyrazit ve správnou chvíli a za slunného počasí.

    Plánujete v následujících dnech dovolenou, výlet nebo služební cestu a nejste si jisti, jaké bude počasí? Podívejte se na předpověď počasí na stránkách www.yr.no - EgyptHurghada a hned budete vědět, jestli ještě pár dní nepočkat. :-) Sledujte kamery z pohodlí domova a počasí Vás nepřekvapí.

    Oddálením nebo přiblížením pozice na mapě zobrazíte další webkamery v okolí. Kliknutím na "bublinu" získáte informace o kameře s možností prokliku na detail.

Webkamera Hurghada - Colona Watersports na mapě

     Mapa se zobrazením webových kamer v lokalitě Al-Bahri al-Ahmari - Rudé moře v Egyptě.  Al-Bahri al-Ahmari, česky Rudé moře (arabsky محافظة البحر الأحمر) se nachází ve východní a jihovýchodní části Egypta mezi řekou Nil a Rudým mořem. Hlavním městem guvernorátu je turistické a rekreační centrum Hurghada. Hurghada byla původně malá rybářská vesnice. Dnes je Hurghada největším egyptským turistickým centrem v oblasti Rudého moře. Turisty přitahují dlouhé písčité pláže, výlety do hlavních turistických atrakcí Egypta a také potápění v Rudém moři.

     Víte o další kameře a chcete nám pomoc rozšířit seznam kamer v regionu Al-Bahri al-Ahmari - Rudé moře s aktuálním počtem webkamer - %pocet%. Klikněte v horním menu na odkaz přidat webkameru.

     Pro návrat k webkamerám z dalších regionů zvolte v horním menu odkaz Egypt.

 

Kliknutím na odeslat, pošlete administrátorovi informaci o nefunkčnosti kamery.