Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení

3 webkamery - Třebíč

      Chystáte se vyrazit do města Třebíč? Tak to jste u nás správně :-). Na mapě naleznete webové kamery z města Třebíč a jeho okolí. Nespoléhejte se jen na předpověď počasí, ověřte si u nás aktuální stav na místě. Díky online záběrům z webových kamer města Třebíč a jeho okolí můžete vyrazit ve správnou chvíli a za slunného počasí.

    Plánujete v následujících dnech dovolenou, výlet nebo služební cestu a nejste si jisti, jaké bude počasí? Podívejte se na předpověď počasí na stránkách www.yr.no - Česká republikaTřebíč a sledujte online kamery z pohodlí domova. Hned budete vědět, jestli ještě pár dní nepočkat. :-). Když bude ošklivo, nezoufejte. Jak říkají Norové, neexistuje špatné počasí, ale jenom špatné oblečení. :-)

    Oddálením nebo přiblížením pozice na mapě zobrazíte další webkamery v okolí Vámi vybrané webové kamery. Kliknutím na "bublinu" získáte informace o kameře s možností prokliku na detail.

     Víte o další kameře z města Třebíč nebo jeho okolí? Dejte nám vědět. Přidejte ji k nám kliknutím na odkaz - přidat webkameru. Pro návrat na webové kamery z dalších obcí a měst zvolte v horním menu odkaz Česká republika.

Výpis webkamer - Třebíč

Náhledový obrázek webkamery čápi Třebíč

Webkamera čápi Třebíč

Sledujte prostřednictvím webové kamery hnízdění čápů na komíně v Třebíči. Pomocí kamery můžet sledovat čapí život online. Na stránkách najdete i galerii z let minulých.   Zajímá vás jak žijí čápi i na jiných místek, mrkněte na další kamery,…

Náhledový obrázek webkamery Třebíč

Webkamera Třebíč

Koukněte na Třebíč webkamerou ONLINE. Střídající se pohled webové kamery z městské věže v Třebíči. V zaběru je několik za sebou se střídajících pohledů na různé oblasti města Třebíč.

Náhledový obrázek webkamery Třebíč - Karlovo náměstí

Webkamera Třebíč - Karlovo náměstí

Sledujte webkamerou online aktuální dění a stav počasí v Třebíči. Pohled webkamery na Karlovo náměstí v Třebíči.

 

     Kraj Vysočina leží na pomezí Čech a Moravy. Podobné hranice jako kraj Vysočina má také turistický region Vysočina. Ten je vyhledávaným cílem turistů. V této oblasti bylo vybudováno velké množství naučných stezek a cyklostezek, které lákají rodiny s dětmi na pohodové výlety.

     Na území kraje Vysočina se rozkládá Českomoravská vrchovina, jejíž součástí jsou i Žďárské vrchy a Jihlavské vrchy, kde se nachází nejvyšší vrchol Českomoravské vrchoviny - Javořice (837 m). Nejvyšším bodem Žďárských vrchů je skalní vyhlídka Devět skal (836 m). Českomoravskou vrchovinou protékají řeky Jihlava, Moravská Dyje, Oslava, Sázava, Svratka a Želivka.

     Na Vysočině můžeme navštívit nejen přírodní zajímavosti, ale také historicky zajímavá města - Jihlavu, Havlíčkův Brod, Nové Město na Moravě, Pelhřimov, Telč, Třebíč nebo Žďár nad Sázavou.

     Jihlava je krajským městem Vysočiny ležící na českomoravském pomezí. Toto původně hornické město nabízí řadu památek. Rodiny s dětmi pro změnu nejčastěji zamíří do ZOO.

     Havlíčkův Brod je znám díky památkám a slavným osobnostem. Kromě osobnosti Karla Havlíčka Borovského, podle kterého získalo město svůj název, tu žili další slavní lidé - například Josef Dobrovský a Bedřich Smetana.

     Do Nového Města na Moravě jezdí lidé hlavně za sportem. Je to Mekka českého biatlonu a v létě se zde jezdí zase Světový pohár horských kol.

     V Pelhřimově si návštěvníci mohou prohlédnout Muzeum rekordů a kuriozit. Na své si přijdou i děti v muzeu strašidel.

     Telč, často nazýván Perlou jižní Moravy, Moravskými Benátkami nebo Bílou Telčí, určitě stojí za návštěvu. Historické jádro Telče je městskou památkovou rezervací a je zapsáno na Seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

     Moravské okresní město Třebíč se může také pyšnit památkami zapsanými na Seznam světového dědictví UNESCO. Za prohlídku stojí bazilika i židovská čtvrť, židovský hřbitov je jedním z největších v zemi.

     Žďár nad Sázavou je znám především díky poutnímu kostelu sv. Jana Nepomuckého na Zelené hoře, díla Jana Blažeje Santiniho Aichla, který je také zapsaný v UNESCO.

     Mezi vyhledávané historické památky Vysočiny patří především již zmiňovaný kostel sv. Jana Nepomuckého na Zelené hoře ve Žďáru nad Sázavou, klášter Želiv, hrady Pernštejn, Kámen, Roštejn, Zubštejn a Lipnice nad Sázavou, dále pak zámky Budišov, Jaroměřice nad Rokytnou, Náměšť nad Oslavou, Telč a Žirovnice.

Kliknutím na odeslat, pošlete administrátorovi informaci o nefunkčnosti kamery.